TK Biotech
Nowoczesne rozwiązania dla Biologii Molekularnej, Biotechnologii oraz Klinik IVF

Wyszukiwarka

Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

Serwis Techniczny

Mając świadomość, jak ważna dla Państwa jest bezawaryjna, bezpieczna i ciągła praca urządzeń laboratoryjnych, zapewniamy wysokiej jakości opiekę serwisową oraz wsparcie dla naszych klientów w całej Polsce. Nasi reprezentanci zlokalizowani są w głównych miastach na ternenie całego kraju, zapewniając terminową i sprawną obsługę naszych klientów.

Instalacje
Nasi pracownicy zapewniają wsparcie przy instalacji nowo zakupionego sprzętu, jak i pomoc w tworzeniu aplikacji.

Konserwacje zapobiegawcze
Zapewniamy wykonanie prac konserwacyjnych oferowanych przez nas urządzeń w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Regularna konserwacja pomaga utrzymać wysokie standardy dokładności i precyzji pracy urządzeń, jak również minimalizuje przestoje instrumentów związane z ich uszkodzeniem. Konserwacje przyczyniają się do zwiększenia żywotności i wydajności Państwa instrumentów.

Walidacje / kalibracje
Wykonujemy walidacje oraz kalibracje sprzedawanych urządzeń z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, w celu sprawdzenia poprawności działania oraz ewentulanych regulacji parametrów technicznych. Wystawiamy odpowiednie certyfikaty walidacyjne.

Naprawy
Oferujemy pełen zakres usług związanych z naprawą uszkodzonego sprzętu. Nasi certyfikowani inżynierowie serwisu zapewniają terminowe i sprawne serwisowanie urządzeń.

Modernizacje / aktualizacje
Oferujemy możliwość modernizacji urządzeń (rozbudowy o dodatkowe moduły) oraz aktualizaji, zarówno oprogramowania, jak i firmware'u urządzeń.

Szkolenia
Zapewniamy szkolenia z obsługi nowo zakupionych urządzeń oraz dodatkowe szkolenia wedle potrzeb naszych klientów.

Procedura zgłoszenia serwisowego
W celu zgłoszenia awarii urządzenia lub chęci jego walidacji prosimy o kontakt mailowy na adres znajdujący się na naszej stronie lub bezpośrednio z działem serwisu
serwis@tkbiotech.com.pl. W wiadomości prosimy o podanie w pierwszej kolejności nazwy urządzenia, jego model oraz numeru seryjnego. Pozwoli to nam na łatwą identyfikację urządzenia w naszej bazie. Następnie, prosimy o opis problemu z ewentualnymi zrzutami obrazu z monitora komputera pokazującymi pojawiające się błędy. W przypadku konieczności wysyłki urządzenia do naszej firmy, prosimy o odkażenie aparatu oraz o wypełnienie zamieszczonego poniżej certyfikatu bezpieczeństwa. Wypełniony certyfikat bezpieczeństwa, jak również zlecenie naprawy prosimy dołączyć do przesyłki i wysłać na nasz adres. Prosimy pamiętać o odpowiednim zapakowaniu wysyłanego urządzenia w orginalne opakowanie.

Dokumenty do pobrania

certyfikat bezpieczeństwa

 

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama