PODŁOŻA G-SERIES
G5 Series ™ – Nowa generacja podłoży do hodowli komórkowej firmy Vitrolife
- najwyższej jakości – sekwencyjne i kompleksowe podłoża do przeprowadzenia programu zapłodnienia in vitro
- reaktywne formy tlenu, stres oksydacyjny lub „wolne rodniki tlenowe” mają duży wpływ na proces hodowli zarodków. Unikalny dodatek – vitROShield do podłoży G5 Series ™ chroni zarodek przed stresem oksydacyjnym (ROS).
- kontrola i regulacja wewnątrzkomórkowego pH jest niezbędna do prawidłowego rozwoju i zachowania żywotności zarodka dlatego ph w podłożach G5 Series ™ zostało obniżone do poziomu fizjologicznego rozwijającego się zarodka.
- podłoża G5 Series ™ zawierają antybiotyk, który zapewnia zwiększoną ochronę przed zakażeniem a tym samym zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji
- ten sam skład jonów i aminokwasów zapewnia optymalne warunki rozwoju zarodka w całym procesie zapłodnienia pozaustrojowego
- Hialuronian – zwiększa żywotność i ułatwia implantację zarodka.
GOLDCYTO
Szkiełka dwukomorowe, czterokomorowe i ośmiokomorowe o określonej grubości: 10 i 20 mikronów do liczenia komórek. Dedykowane do analiz wykonywanych przy użyciu systemu CASA.
GOLDCYTO
MicroCell firmy Vitrolife (Szwecja) – jednorazowe komory przeznaczone do liczenia plemników.
Podstawowe zalety komór MicroCell:
- Zaawansowana konstrukcja zapewnia wysoką dokładność
Hydrofobowa, nie wentylowana konstrukcja komory eliminuje wyciek próbki, co wpływa na wzrost stabilności próbek i zwiększa bezpieczeństwo
- Jednorazowego użytku
Komory są jednorazowego użytku, dzięki czemu zmniejszone jest ryzyko skażenia. Pozwalają na oszczędność czasu potrzebnego na mycie i suszenie. Korzystanie z komór Microcell gwarantuje taką samą dokładność za każdym razem. Umożliwają ocenę dwóch lub czterech próbek na każdej komorze.
- Kompatybilność
Komory Microcell mogą być używane w trakcie manualnej procedury pod mikroskopem. Komory są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku systemami analizy nasienia (CASA).
- Gwarancja jakości
Rygorystyczny proces kontroli przy użyciu interferometrii laserowej sprawdza głębokość komory i eliminuje zakłócenia.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
LEJA
Szkiełka dwukomorowe, czterokomorowe lub ośmiokomorowe o określonej grubości: 10, 12, 20,100 mikronów do liczenia komórek. Łatwe w użyciu. Dedykowane do analiz wykonywanych przez systemy CASA. Doskonałe do próbek o wysokiej lepkości. Specjalna powierzchnia wewnątrz komory zapobiega tworzeniu się bąbli powietrza podczas nanoszenia materiału. Komory mikroskopowe do toksykologii.
Więcej informacji na stronie pod linkiem
MAKLER
Komora do analizy koncentracji nasienia i ruchliwości plemników w rozcieńczonych i nierozcieńczonych próbkach nasienia.
Komora wielokrotnego użytku o głębokości 10 μm.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
PROBÓWKI VITROLIFE
Probówki firmy Vitrolife (Szwecja) to szeroka gama wysokiej jakości probówek przeznaczonych do pobierania, wirowania i przechowywania materiału. Probówki występują w różnych rozmiarach w zależności od potrzeb.
Wszystkie produkty posiadają certyfikat kontroli i jakości na każdym etapie produkcji, aby zapewnić najbardziej odpowiednie i bezpieczne warunki dla rozwoju gamet i zarodków.
Gwarantują bezpieczeństwo zarodków i gamet:
- poziom zapewnienia sterylności (naświetlanie) 10-6
- materiał wykonany z tworzywa sztucznego – klasa VI zgodnie z USP
- niepirogenne, mniej niż 0,25 jednostek endotoksyn / ml
- zgodne z dyrektywą medyczną dla produktów klasy II
- test MEAHSSA ≥ 70%
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
PIPETY SEROLOGICZNE VITROLIFE
Pipety serologiczne firmy Vitrolife (Szwecja) spełniają wymagania kontroli jakości dla klinik IVF.
Ich użycie gwarantuje bezpieczne środowisko dla gamet i zarodków, które jest potwierdzone certyfikatami i badaniami kontroli jakości.
Pipety serologiczne występują w czterech różnych pojemnościach; 1 ml, 2 ml, 5 ml i 10 ml.
Kolorowe zatyczki pipet ułatwiają identyfikację objętości.
Gwarantują bezpieczeństwo gamet i zarodków:
- poziom zapewnienia sterylności (naświetlanie) 10-6
- wykonane z tworzywa sztucznego – klasa VI zgodnie z USP
- niepirogenne, mniej niż 0,25 jednostek endotoksyny / ml
- zgodne z dyrektywą medyczną dla produktów klasy II
- test MEA
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
ODCZYNNIKI DO ANALIZY NASIENIA
MORFOLOGIA
Sperm Blue
Zestaw do barwienia nasienia wybarwiający poszczególne elementy spermatocytu ( akrosom, główka, wstawka, witka) na różne odcienie koloru niebieskiego, pozwalając tym samym na szybką i łatwą identyfikację wymienionych elementów. Zestaw Sperm Blue może być stosowany do barwienia wszystkich gatunków zwierząt. Skład zestawu: utrwalacz 1×250 ml, ciemno niebieski barwnik 1×250 ml.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
Diff Quick
Zestaw barwników zawierający roztwory służące do szybkiego barwienia rozmazu nasienia w celu dokonania analizy morfologii. Czas barwienia suchego rozmazu to zaledwie 15 sekund. Skład zestawu: 1×500 ml Diff Quick Staining Solution I, 1×500 ml Diff Quick Staining Solution II, 1×500 ml Diff Quick Fixative Solution.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
Sperm Stain
Zastosowanie barwnika Sperm Stain umożliwia wyodrębnienie wyraźnych struktur morfologicznych plemników. Barwnik Sperm Stain stanowi system do różnicowania zarówno komórek krwi występujących jako komponenty w nasieniu, a także samych plemników. System łączy wyniki uzyskane w metodach May-Grunwalda czy Giemzy, ale jest znacznie szybszy w przygotowaniu i wykonaniu – zajmuje zaledwie 15 sekund. Barwnik Sperm Stain oparty jest na oryginalnej metodzie Romanowskiego – barwienia różnicującego kilka struktur komórkowych.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
Eukitt
Jest to medium rekomendowane do pokrywania preparatów barwionych zestawem SpermBlue bądź SpermStain. Zastosowanie preparatu Eukitt pozwala na poprawę kontrastu uzyskanego obrazu, tym samym poprawia jakość analizy.
Dodatkowo pozwala na przechowywanie preparatu przez długi czas, powlekając jego powierzchnie i zapobiegając fizycznym uszkodzeniom.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
FRAGMENTACJA DNA
Halosperm G2
Zestaw Halosperm jest prostym testem pozwalającym na ocenę fragmentacji DNA ludzkiego nasienia. Metoda Halosperm jest oparta na teście dyspersji chromatyny plemnika (technologia SCD). Zastosowana technika pozwala uzyskać różny obraz w barwionym prepararcie, w zależności od obecności lub braku efektu halo dyspersji chromatyny. Zjawisko to jest wysoce skorelowane ze stopniem fragmentacji DNA plemników.
Halosperm to szybka i łatwa metoda do stosowania w każdym laboratorium zajmującym się wspomnaganiem rozrodu. Halosperm można stosować przy użyciu mikroskopii zarówno konwencjonalnej, jak i fluorescencyjnej. 1 zestaw Halosperm dedykowany jest na 10 oznaczeń.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
Halomax
Zestaw ten jest prostym testem pozwalającym na ocenę fragmentacji DNA nasienia różnych gatunków zwierząt (ponad 40 gantunków). Metoda zastosowana w teście Halomax jest oparta na teście dyspersji chromatyny plemnika (technologia SCD). Zastosowana technika pozwala uzyskać różny obraz w barwionym preparacie, w zależności od obecności lub braku efektu halo dyspersji chromatyny. Zjawisko to jest wysoce skorelowane ze stopniem fragmentacji DNA nasienia.
Halomax, to szybki i łatwy test do stosowania w każdym laboratorium zajmującym się wspomnaganiem rozrodu. Halomax można stosować przy użyciu mikroskopii zarówno konwencjonalnej, jak i fluorescencyjnej. 1 zestaw Halomax dedykowany jest na 50 oznaczeń.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
Żywotność
Fluo Vit
Ocena zywotności nasienia jest jednym z głównych elementów prawidłowej analizy nasienia. Fluo Vit jest zestawem roztworów do barwienia nasienia, który pozwala na rozróżnienie plemników żywych od martwych. Plemniki żywe wybarwiane są na kolor niebieski, a martwe na kolor czerwony. Zestaw Fluo Vit składa się z dwóch fluorescencyjnych barwników. Wybarwiony preparat może być oceniany przy użuciu mikroskopu fluorescencyjnego. Fluo Vit można stosować do oceny nasienia zarówno świeżego, jak i po rozmrożeniu. 1 zestaw FluoVit przeznaczony jest na 200 analiz.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
Bright Vit
Zestaw do badania żywotności nasienia za pomocą barwienia eozyna-nigrozyna.
Podczas barwienia, eozyna wnika przez błonę komórkową martwych komórek barwiąc je na różowo, podczas gdy żywe komórki pozostają białe. Nigrozyna barwi tło na ciemny kolor tworząc kontrast dla wybarwionych plemników. Jeden zestaw Bright Vit przeznaczony jest na 250 analiz.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
ŻYWOTNOŚĆ
FluoAcro
Jest testem funkcjonalnym do badania plemników. Umożliwia odróżnienie prawidłowych plemników od plemników, u których przedwcześnie doszło do reakcji akrosomalnej, bądź z jakiś przyczyn reakcja ta nie może zajść.
Podczas badania w pierwszej kolejności badany jest procent plemników, u których nie doszło jeszcze do reakcji akrosomalnej, następnie indukowana jest reakcja akrosomalna. Jeden zestaw FluoAcro przeznaczony jest do wykonania 300 analiz
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
POZOSTAŁE ODCZYNNIKI
LeucoScreen
Test umożliwiający ocenę ilościową granulocytów w nasieniu poprzez wybarwienie komórek peroksydazo-dodatnich.
Test pozwala na określenie liczby tych komórek w badanym materiale oraz ich wizualizację, jest to szczególnie ważne, gdy w nasieniu znajduje się dużo zanieczyszczeń.
Jeden zestaw przeznaczony jest do wykonania 25-300 analiz.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
MarScreen
Zestaw do badania obecności przeciwciał przeciwplemnikowych w nasieniu.
Dostępne są trzy zestawy, zawierające surowicę bogatą w badane przeciwciała przeciw: IgA, IgG oraz IgM oraz kuleczki opłaszczone odpowiednimi immunoglobulinami.
Stwierdzono, iż przeciwciała skierowane przeciwko własnym plemnikom występują u 9%-36% niepłodnych par. Występowanie tych przeciwciał wpływa negatywnie na płodność męską poprzez zmniejszenie ruchliwości plemników, osłabienie zdolności penetracji śluzu szyjkowego oraz połączenia gamet w procesie zapłodnienia. Jeden zestaw przeznaczony jest do wykonania 70 analiz.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
CitricScreen
Zestaw do badania stężenia kwasu cytrynowego w plazmie nasienia.
Kwas cytrynowy jest wydzielany przez gruczoł prostaty i stanowi znaczącą część całego ejakulatu u ludzi jak i u wielu gatunków zwierząt.
Kwas cytrynowy bierze udział w procesie upłynniania nasienia, utrzymaniu równowagi osmotycznej i pH ejakulatu, a tym samym funkcji błony komórkowych i morfologii plemników.
Stężenie kwasu cytrynowego w nasieniu jest miarodajnym wskaźnikiem wydzielania gruczołu prostaty.
Niski poziom kwasu cytrynowego jest najczęściej związany z subklinicznym zapaleniem tego gruczołu, które może znacząco wpłynąć na płodność.
Jeden zestaw przeznaczony jest do wykonania 100 analiz.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
AcroScreen
Zestaw do badania aktywność akrozyny w nasieniu.
Akrozyna jest to enzym proteolityczny znajdujący się w akrosomie plemnika, który pozwala na penetrację osłonki przejrzystej oocytu podczas zapłodnienia. Niska aktywność akrozyny świadczy o problemie jaki pojawia się na etapie zapłodnienia i może mieć również związek z niepowodzeniem zabiegów in vitro (IUI).
Z tego powodu parametr ten może służyć jako wskaźnik jakości nasienia u ludzi.
Jeden zestaw przeznaczony jest do wykonania 96 analiz.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
SA SCOPE
SCA SCOPE firmy Microptic (Hiszpania) jest urządzeniem laboratoryjnym przeznaczonym do koputerowo-wspomaganej analizy nasienia (CASA), obejmującym zarówno oprogramowanie jak i sprzęt. Automatyzacja urządzenia wynika z wbudowanych wewnątrz jednostek kamery oraz mikroskopu, które pozwalają na automatyczną i szybką analizę przygotowanych wcześniej preparatów.
Podstawowe zalety SCA SCOPE
- Wszystkie zalety systemu SCA
- Możliwość przeprowadzenia badania kilku pacjentów jednocześnie
- Sugestia następnej analizy: system na podstawie zebranych wyników sugeruje jakie badania należałoby dodatkowo wykonać na danej próbce nasienia oraz które analizy nie zostały jeszcze wykonane
- Autonomiczność: system nie wymaga interwencji podczas analizy przygotowanego wcześniej preparatu, ustawiając automatycznie właściwą kalibrację oraz dopasowując optykę do uzyskania czytelnego obrazu
- Wbudowany system automatycznej kontroli jakości
- Intuicyjna obsługa
Pięć programów do analizy
- SCA Motility & Concentration – do analizy ruchliwości i koncentracji nasienia człowieka
- SCA Morphology – do analizy morfologii oraz morfometrii badanego nasienia człowieka
- SCA DNA fragmentation – do analizy fragmentacji DNA nasienia człowieka metodą SCD
- SCA Vitality – do analizy żywotności
- SCA Leukocyte – do analizy koncentracji leukocytów peroksydazo-dodatnich w nasieniu
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
SA HUMAN
Sperm Class Analyzer® (SCA®) firmy Microptic (Hiszpania) jest systemem przeznaczonym do ilościowej analizy najważniejszych według WHO kryteriów ludzkiego nasienia.
Producent systemu, od ponad 10 lat pracuje nad jego udoskonalaniem, współpracując z wieloma prestiżowymi klinikami leczenia niepłodności oraz z wieloma uniwersytetami z całego świata. Obecnie Sperm Class Analyzer firmy Microptic, jest najpowszechniej stosowanym systemem CASA na rynku.
Podstawowe zalety systemu SCA®
- Wysoka precyzja analizy
- Dokładność i powtarzalność, będące niemożliwe do osiągnięcia drogą subiektywnej analizy
- Niezawodność
- Szybka analiza oraz zarządzanie wynikami
- System łatwy w obsłudze, bazujący na interfejsie Windows
- Dostępny w polskiej wersji językowej
- Umożliwia tworzenie spersonalizowanych raportów z analizy
- System SCA® jest niezbędnym systemem przy prowadzeniu badan naukowych oraz dowodzi, że jest to wysokiej klasy narzędzie do kontroli poprawności przeprowadzenia analiz nasienia oraz ich wyników.
Podstawowe elementy systemu
- Mikroskop do obserwacji w jasnym polu widzenia i kontraście fazowym – do wizualizacji próby
- Kamera cyfrowa – do pobierania obrazu spod mikroskopu
- Komputer z zainstalowanym oprogramowaniem SCA
- Ponadto, dodatkowe elementy mogą zostać dodane do systemu wedle potrzeb użytkownika, zgodnie z poniższą ilustracją
Pięć programów do analizy
- SCA Motility & Concentration – do analizy ruchliwości i koncentracji nasienia człowieka
- SCA Morphology – do analizy morfologii oraz morfometrii badanego nasienia człowieka
- SCA DNA fragmentation – do analizy fragmentacji DNA nasienia człowieka
- SCA Vitality – do analizy żywotności
- SCA Acrosome Reaction – do analizy reakcji akrosomalnej
Zaawansowane oprogramowanie
- SCA Data Share – oprogramowanie umożliwiające integrację bazy danych z SCA z wewnętrzną bazą danych ośrodka
- SCA Stage Controller – do obsługi zmotoryzowanego stolika pod mikroskop
- SCA Sample Management – do zarządzania bazą danych pacjentów oraz wykonanych analiz
Dodatkowe Moduły
- SCA Capture – oprogramowanie do pobierania i zapisywania obrazów z analizy. Pobrane i zapisane sesje należy przesłać do pełnego oprogramowania SCA w celu analizy
- SCA Viewer – oprogramowanie umożliwiające podgląd wykonanych analiz oraz wyników na dowolnym komputerze
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
SCA HUMAN
Sperm Class Analyzer® VET (SCA VET®) to komputerowy system firmy Microptic (Hiszpania) przeznaczony do automatycznej, ilościowej analizy nasienia zwierząt. System dostarcza dokładne i obiektywne wyniki zarówno z analizy koncentracji nasienia, jak i ruchliwości, morfologii, fragmentacji DNA oraz żywotności. SCA VET® przeznaczony jest zarówno do celów badawczych, jak i do obszarów produkcyjnych nasienia.
Podstawowe zalety systemu SCA VET®
- Zaawansowana ochrona danych
- Elektroniczne zapisy wszystkich danych
- Plik rejestrujący operacje dzienne komputera
- Wysoka precyzja analizy
- Dokładność i powtarzalność, która jest trudna do osiągnięcia drogą subiektywnej analizy
- Wysoka niezawodność
- Szybka analiza oraz zarządzanie wynikami
- System łatwy w obsłudze, bazujący na interfejsie Windows
- Dostępny w polskiej wersji językowej
- Umożliwia tworzenie spersonalizowanych raportów z analizy
- Wszystkie analizy są przeprowadzane w bardzo krótkim czasie
- System pozwala na zarządzanie danymi oraz sporządzanie raportów w bardzo prosty sposób
Podstawowe elementy systemu
- Mikroskop do obserwacji w jasnym polu widzenia i kontraście fazowym – do wizualizacji próby
- Kamera cyfrowa – do pobierania obrazu z mikroskopu
- Komputer z zainstalowanym oprogramowaniem SCA
Programy do automatycznej analizy
- SCA Motility & Concentration – do analizy ruchliwości i koncentracji nasienia różnych gatunków zwierząt
- SCA Morphology – do analizy morfologii oraz morfometrii badanego nasienia
- SCA DNA fragmentation – do analizy fragmentacji DNA nasienia
- SCA Vitality – do analizy żywotności
- SCA Droplets – do analizy kropli cytoplazmatycznych
Nowość!! SCA Droplets
Nowy moduł do automatycznej analizy proksymalnych i dystalnych kropli cytoplazmatycznych w plemnikach. Czas analizy w jednym polu widzenia to 1 sekunda. Analiza kropli cytoplazmatycznych przebiega równolegle podczas analizy ruchliwości i koncentracji nasienia.
Moduł SCA Droplets jest zintegrowany z SCA Motility & Concentration lub z SCA Production.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
Program do manulanej analizy
- SCA Manual Counter – do manualnego zliczania komórek
Oprogramowanie zaawansowane
- SCA Data Share – oprogramowanie umożliwiające integrację bazy danych z SCA z wewnętrzną bazą danych ośrodka
- SCA Stage Controller – do obsługi zmotoryzowanego stolika pod mikroskop
System do produkcji zwierząt
- SCA Production jest oprogramowaniem przeznaczonym dla Stacji Hodowli i Unasienniania Zwierząt oraz do laboratoriów analizujących nasienie zwierząt w sposób bardzo szybki i jednocześnie szczegółowy. Wyniki z analizy ruchliwości i koncentracji otrzymywane są natychmiastowo. Wynik procentowy anomalii morfologicznych oraz ilości akrosomów o prawidłowej budowie w próbce są dostępne po manualnym wybraniu tej opcji. Z uzyskanych wyników system automatycznie informuje użytkownika o optymalnej ilości doz/słomek, jakie należy wyprodukować z danego nasienia.
Istnieje możliwość podłączenia modułu SCA Production do urządzenia, które automatycznie rozdziela i pakuje nasienie.
Każdy moduł uwzględnia SCA Sample Management do zarządzania bazą danych wykonanych analiz, ułatwiając tym samym dostęp do przechowywanych wyników i raportów z analizy. Dane te mogą być przechowywane lokalnie lub na serwerze, umożliwiając dostęp do wyników oraz raportów innym użytkownikom systemu SCA VET®. Możliwy jest również import wyników do innej bazy danych użytkownika.
Dodatkowe moduły
- SCA Capture – oprogramowanie do pobierania i zapisywania obrazów z analizy. Pobrane i zapisane sesje należy przesłać do pełnego oprogramowania SCA w celu analizy.
- SCA Viewer – oprogramowanie umożliwiające podgląd wykonanych analiz oraz wyników na dowolnym komputerze.
Więcej informacji na stronie podrucenta pod linkiem
SA TOXICOLOGY
Sperm Class Analyzer® Toxicology (SCA TOX®) firmy Microptic (Hiszpania), to automatyczny system do analizy nasienia myszy oraz szczurów, który dostarcza dokładne i obiektywne wyniki zarówno z analizy koncentracji nasienia, jak i ruchliwości, morfologii, fragmentacji DNA oraz żywotności. SCA TOX ma zastosowanie do 21CFR11.
Podstawowe zalety systemu SCA TOX®
- Zaawansowana ochrona danych
- Elektroniczne zapisy wszystkich danych
- Plik rejestrujący operacje dzienne komputera
- Wysoka precyzja analizy
- Dokładność i powtarzalność, będące niemożliwe do osiągnięcia drogą subiektywnej analizy
- Wysoka niezawodność
- Szybka analiza oraz zarządzanie wynikami
- System łatwy w obsłudze, bazujący na interfejsie Windows
- Dostępny w polskiej wersji językowej
Umożliwia tworzenie spersonalizowanych raportów z analizy
SCA TOX® jest niezbędnym systemem przy prowadzeniu badan naukowych oraz dowodzi, że jest to wysokiej klasy narzędzie do kontroli poprawności analiz nasienia oraz ich wyników.
Podstawowe elementy systemu
- Mikroskop do obserwacji w jasnym polu widzenia i kontraście fazowym – do wizualizacji próby
- Kamera cyfrowa – do pobierania obrazu spod mikroskopu
- Komputer z zainstalowanym oprogramowaniem SCA
- Ponadto, dodatkowe elementy mogą zostać dodane do systemu wedle potrzeb użytkownika.
Indywidualne programy do analizy
- SCA Motility & Concentration – do analizy ruchliwości i koncentracji nasienia
- SCA Morphology – do analizy morfologii oraz morfometrii badanego nasienia
- SCA DNA fragmentation – do analizy fragmentacji DNA nasienia
- SCA Vitality – do analizy żywotności
- SCA Manual Counter – do manualnego zliczania komórek
Oprogramowanie zaawansowane
- SCA Data Share – oprogramowanie umożliwiające integrację bazy danych z SCA z wewnętrzną bazą danych ośrodka
- SCA Stage Controller – do obsługi zmotoryzowanego stolika pod mikroskop
Każdy moduł uwzględnia SCA Sample Management do zarządzania bazą danych wykonanych analiz , ułatwiając tym samym dostęp do przechowywanych wyników i raportów z analizy. Dane te mogą być przechowywane lokalnie lub na serwerze, umożliwiając dostęp do wyników oraz raportów innym użytkownikom SCA TOX®. Możliwy jest również import wyników do innej bazy danych użytkownika.
Dodatkowe moduły
- SCA Capture – oprogramowanie do pobierania i zapisywania obrazów z analizy. Pobrane i zapisane sesje należy przesłać do pełnego oprogramowania SCA w celu analizy.
- SCA Viewer – oprogramowanie umożliwiające podgląd wykonanych analiz oraz wyników na dowolnym komputerze.
Więcej informacji na stronie producenta pod linkiem
Zobacz także
- Preparatyka nasieniaMedia do preparatyki nasienia SpermGrad, Vitrolife (Szwecja) – medium do preparatyki nasienia … Czytaj więcej
- KrioprezerwacjaRapid-i vitrification to zestaw firmy Vitrolife (Szwecja) zapewniający szybką, łatwą i skuteczną … Czytaj więcej
- Ocena zarodkówStrona w budowie