Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

OCZYSZCZANIE POWIETRZA

zIVF AIRe 100C

zIVF AIRe 100C

zIVF AIRe 100C to system oczyszczający powietrze firmy Zander (USA) dedykowany do laboratoriów IVF. System ten składa się z filtra HEPA, filtra węglowego (cząsteczki aktywnego węgla) oraz komory foto – katalitycznej, dzięki której dochodzi do rozpadu lotnych związków organicznych VOCs znajdujących się w powietrzu.

zobacz produkt»

PCOC3 Centralna jednostka filtracyjna

PCOC3 Centralna jednostka filtracyjna

PCOC 3 Centralna jednostka do oczyszczania powietrza w budynku firmy Zander (USA). System do zamontowania w przewodach wentylacyjnych budynku, filtrująca powietrze we wszystkiuch pomieszczeniach. Urządzenie zbudowane jest z serii trzech komór fotokatalitycznych oraz filtra wstępnego.

zobacz produkt»

Coda Aero

Coda Aero

CODA Aero firmy CODA (USA) to system zapewniający wyraźną redukcję szkodliwych pyłów, lotnych związków organicznych (VOCs) oraz chemicznych zanieczyszczeń powietrza (CACs) dedykowany do filtracji pomieszczeń 28-55 m³.

zobacz produkt»

Coda ECO 1500

Coda ECO 1500

CODA ECO1500 zastępuje system do filtracji powietrza CODA Tower firmy CODA (USA) i jest jego nową, eklogiczną wersją. System przeznaczony do dużych laboratorió IVF, wyposażony w zestaw filtrów typu " Canister", odpowiedzialnych za usuwanie lotnych związków organicznych oraz chemicznych zanieczyszczeń powietrza. Filtr HEPA usuwa 99,997% cząstek dzięki zwiększonemu przepływowi powietrza przez system Coda ECO 1500.

zobacz produkt»

Coda Low Boy

Coda Low Boy

Coda Lo-Boy to zajmujący niewielką powierzchnię system do filtracji powietrza firmy CODA (USA) dedykowany zarówno do laboratoriów IVF, jak i do laboratoriów endokrynologicznych, andrologicznych, czy też ginekologicznych gabinetów zabiegowych.

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama