TK Biotech
Nowoczesne rozwiązania dla Biologii Molekularnej, Biotechnologii oraz Klinik IVF

Wyszukiwarka

Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

O Nas

Firma TK Biotech została założona w 2001 r. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce ponad 30 światowych producentów wybranych produktów z dziedziny Biologii Molekularnej, Biotechnologii oraz Wspomaganego Rozrodu, których charakteryzuje ciagłe dążenie do innowacji. Produkty naszych partnerów przyczyniają się do rozwoju nowoczesnej diagnostyki i leczenia.

Naszą pozycję zbudowaliśmy na współpracy i rzetelności. Nasz zespół tworzą specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, biotechnologii, biochemii oraz biologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne konsultacje, wsparcie oraz pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań.

Każdego roku współorganizujemy oraz bierzemy udział w wielu spotkaniach naukowych z dziedziny Biologii Molekularnej, Biotechnologii oraz Wspomaganego Rozrodu, podczas których promujemy najnowsze osiągnięcia swoich partnerów z zagranicy.

Zapewniamy

  • Konsultacje i specjalistyczne wsparcie dla naszych klientów
  • Szkolenia aplikacyjne oraz eksploatacyjne
  • Dostawy aparatury oraz odczynników
  • Instalacje i montaż aparatury
  • Serwis techniczny

 

Nasza misja

Chcemy brać udział w rozwoju Biologii Molekularnej i Biotechnologii, prowadzącym do nowych odkryć w badaniach podstawowych oraz diagnostyce, aby w ten sposób działać na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia społeczeństwa.

Chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju Klinik Wspomaganego Rozrodu, prowadzącym do wdrożenia najnowych technologii, aby w ten spoób wspomagać dążenia do osiągania wspólnego sukcesu - spełnienia marzeń o szczęśliwym macierzyństwie.

Nasze cele

Chcemy wspierać rozwój laboratoriów Biologii Molekularnej oraz fim biotechnologicznych skierowanych na odkrycia, z udziałem wybitnych naukowców pracujących w Polsce, których rezultaty będą miały charakter przełomowy w nauce i w postępie medycyny. Chcemy zapewnić naukowcom jak najlepszy warsztat pracy, w postaci nowoczesnych urządzeń i systemów pozwalających istotnie zwiększyć możliwości badawcze, przy zmniejszeniu ponoszonych kosztów.

Chcemy wspierać rozwój klinik Wspommaganego Rozrodu poprzez pomoc w budowaniu partnerskich relacji ze światowymi i czołowymi przedstawicielam środowiska. Chcemy zapewnić lekarzom i embriologom, jak najlepszy warsztat pracy, w postacji produktów i urządzeń najwyższej technologii, pozwalających na uzyskiwanie wyników leczenia na światowym poziomie.

 

Kontakt

 

 

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama