Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

MATERIAŁY DO WESTERN BLOT

AdvanWash and AdvanWash-IR washing solution

AdvanWash i AdvanWash-IR washing solution wysokiej jakości koncentraty przeznaczone do mycia membran po inkubacji z przeciwciałami w procesie Western-Blottingu. AdvanWash dedykowany do użycia z zestawem fluorescencyjnym WesternBright MCF i zestawem chemiluminescencyjnym WesternBright HRP. AdvanWash-IR dedkowany do zestawu WesternBright-MCF-IR.

zobacz produkt»

Transfer membranes

Gotowe do użycia membrany nitrocelulozowe i PVDF przeznaczone do transferu białek z żelu na membranę.

zobacz produkt»

Incubatuion trays

Wygodne w użyciu tace do barwienia, mycia blotów i membran. W zależności od wykonywanych badań istnieje możliwość wyboru kilku wariantów tac: nieprzezroczystych do czułych na światło aplikacji, przezroczystych do łatwego monitorowania przeprowadzanych reakcji oraz tradycyjnych do mycia i inkubacji.

zobacz produkt»

Blotting papers

Arkusze blokujące wykorzystywane podczas transferu białek z żelu na membranę nitrocelulozową, PVDF lub inne. Gotowe do użycia arkusze dostępne są w dwóch rozmiarach.

zobacz produkt»

Background Quenching Sheets

Specjalne arkusze dedykowane do umieszczenia pod membranami podczas wykonywania zdjęć chemiluminescencyjnych i fluorescencyjnych. Zastosowanie Background Quenching Sheets gwarantuje uzyskanie zdjęć wysokiej jakości dzięki eliminacji tła i zakłóceń pojawiających się w wyniku odbijania i rozpraszania światła podczas stowww.advansta.comsowania tradycyjnych arkuszy plastikowych.

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama