Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

PŁYNNA BIOPSJA

Probówki pobraniowe do wolnokrążącego DNA/RNA

Probówki pobraniowe do wolnokrążącego DNA/RNA


 

 

PŁYNNA BIOPSJA – OD POBRANIA PRÓBKI DO ANALIZY BIOINFORMATYCZNEJ

PROBÓWKI DO POBIERANIA KRWI Cell-Free DNA BCT® firmy Streck (USA)
Zabezpieczają wolno krążące DNA (cell free DNA) oraz stabilizują wolno krążące komórki nowotworowe (Circulating Tumor Cells) w osoczu krwi

ŚWIATOWY LIDER W STABILIZACJI KOMÓREK!!!

Kluczowym krokiem do podjęcia skutecznej terapii przeciwnowotworowej jest wczesne wykrycie metastazy oraz ciągłe monitorowanie stanu zdrowia pacjenta. Płynna biopsja niesie ze sobą nowe możliwości dla diagnostyki onkologicznej, a także naukowców pracujących nad innowacyjnymi terapiami. Płynna biopsja przede wszystkim umożliwia identyfikację komórek nowotworowych, których umiejscowienie w organizmie nie jest nam znane. Dodatkowym atutem jest bezinwazyjność tej metody w stosunku do klasycznej biopsji, która często niesie ze sobą niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia pacjenta.

Płynna biopsja to tylko pierwszy krok w diagnostyce onkologicznej do otrzymania wyniku, który da pacjentowi szansę na dopasowanie skutecznej terapii przeciwnowotworowej. Dlatego też firma TK Biotech opracowała pełny workflow, który pozwala na przeprowadzenie całej procedury diagnostycznej – od pobrania krwi pacjenta, do analizy otrzymanych danych.
Wszystkie produkty wymieniowe w poniższej grafice są dostępne w portfolio TK Biotech.

                  Produkty z linii STABILIZATION firmy Streck (USA) to szeroka gama probówek pobraniowych oraz odczynników, które zabezpieczają wolnokrążące kwasy nukleinowe oraz wolnokrążące komórki nowotworowe w płynach ustrojowych nawet do 14 dni od dnia pobrania próbki.

Blisko 17 milionów probówek sprzedanych na całym świecie!

           

zobacz produkt»

Cell-Free DNA BCT®

Cell-Free DNA BCT®

Innowacyjny produkt firmy Streck - probówki pobraniowe, stabilizujące wolnokrążące DNA nawet do 14 dni od daty pobrania materiału!

17 milionów probówek sprzedanych na całym świecie!

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama