Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

LICZENIE KOLONII BAKTERYJNYCH

ChromaZona

ChromaZona

NOWOŚĆ!!! ChromaZona to najnowszy instrument firmy Synbiosis (Wielka Brytania) przeznaczony do laboratoriów bakteriologicznych.  Praca z ChromaZona zapewnia zautomatyzowaną identyfikację mikroorganizmów oraz badanie wrażliowści na antybiotyki. W jednym kompaktowym instrumnecie z certyfikatem IVD można  rzetelnie, bez straty cennego czasu  monitorować badania w laboratoriach klinicznych.

zobacz produkt»

aCOLyte3

aCOLyte3

aCOLyte3 firmy SYNBIOSIS to w pełni zautomatyzowany instrument do analizy mikrobiologicznej. Instrument zapewnia automatyczne liczenie kolonii bakteryjnych oraz  wysoką jakość zdjęć w jednym kompaktowym urządzeniu. aCOLyte3 to idealne rozwiązanie dla każdego laboratorium mikrobiologicznego.

zobacz produkt»

Protos3

Protos3

Protos3 to automatyczny licznik kolonii bakteryjnych firmy SYNBIOSIS  zapewniający wszechstronność badań mikrobiologicznych. Idealny instrument przeznaczony do zaawansowanych badań środowiskowych, wody i żywności.

zobacz produkt»

protoCOL3

protoCOL3

protoCOL3 firmy SYNBIOSIS to w pełni wyposażony automatyczny licznik kolonii bakteryjnych. Praca z protoCOL3 zapewnia najszerszą na rynku analizę testów mikrobiologicznych połączoną z wysoką jakością otrzymanych zdjęć. protoCOL3 jest przeznaczony do zaawansowanych badań środowiskowych, wody, żywności oraz sprawdza się w przemyśle farmaceutycznym, badaniach klinicznych i weterynaryjnych.

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama