Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

KOMPUTEROWA ANALIZA NASIENIA CASA

SCA SCOPE

SCA SCOPE

 SCA SCOPE firmy Microptic (Hiszpania) jest urządzeniem laboratoryjnym przeznaczonym do koputerowo-wspomaganej analizy nasienia (CASA), obejmującym zarówno oprogramowanie jak i sprzęt. Automatyzacja urządzenia wynika z wbudowanych wewnątrz jednostek kamery oraz mikroskopu, które pozwalają na automatyczną i szybką analizę przygotowanych wcześniej preparatów.

zobacz produkt»

SCA Human

SCA Human

Sperm Class Analyzer® (SCA®) firmy Microptic (Hiszpania) jest systemem przeznaczonym do ilościowej analizy najważniejszych według WHO kryteriów ludzkiego nasienia.

Producent systemu, od ponad 10 lat pracuje nad jego udoskonalaniem, współpracując z wieloma prestiżowymi klinikami leczenia niepłodności oraz z wieloma uniwersytetami z całego świata. Obecnie Sperm Class Analyzer firmy Microptic, jest najpowszechniej stosowanym systemem CASA na rynku.

 

zobacz produkt»

SCA Veterinary

SCA Veterinary

Sperm Class Analyzer® VET (SCA VET®) to komputerowy system firmy Microptic (Hiszpania) przeznaczony do automatycznej, ilościowej analizy nasienia zwierząt. System dostarcza dokładne i obiektywne wyniki zarówno z analizy koncentracji nasienia, jak i ruchliwości, morfologii, fragmentacji DNA oraz żywotności. SCA VET®  przeznaczony  jest zarówno do celów badawczych, jak i do obszarów produkcyjnych nasienia.

 

zobacz produkt»

SCA® Toxicology

SCA® Toxicology

Sperm Class Analyzer® Toxicology (SCA TOX®) firmy Microptic (Hiszpania), to automatyczny system do analizy nasienia myszy oraz szczurów, który dostarcza dokładne i obiektywne wyniki zarówno z analizy koncentracji nasienia, jak i ruchliwości, morfologii, fragmentacji DNA oraz żywotności. SCA TOX® ma zastosowanie do 21CFR11.

 

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama