Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

IZOLACJA DNA, RNA I EPIGENETYKA

IZOLACJA MANUALNA

IZOLACJA MANUALNA

Firma Zymo Research (USA) jest na rynku już od 1994 roku i od tego czasu wprowadziła na rynek wiele unikalnych odczynników do badań epigenetycznych oraz izolacji kwasów nukleinowych. Firma Zymo Research wprowadza co roku nowe produkty o najwyższej jakości, które są przeznaczone zarówno do rutynowych badań jak i do bardzo wymagających, czułych analiz.

zobacz produkt»

IZOLACJA AUTOMATYCZNA

IZOLACJA AUTOMATYCZNA

Systemy MagCore® firmy RBC Bioscience to proste, szybkie i ekonomiczne rozwiązanie do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych w oparciu o technologię kulek magnetycznych z wielu rodzajów prób takich jak krew, tkanki, komórki, bakterie, wirusy i tkanki roślinne. Wbudowane protokoły i gotowe kartridże z odczynnikami zapewniają powtarzalną i wydajną izolację kwasów nukleinowych dla różnych typów laboratoriów.

zobacz produkt»

POMIAR DNA I RNA

POMIAR DNA I RNA

Spektrofotometry IV generacji z fluorymetrem - DeNovix FX (USA) to opatentowany instrument dający kompletne narzędzie do oznaczania stężenia kwasów nukleinowych i białek. W jednym kompaktowym urządzeniu DS-11 FX lub DS-11 FX + (z kuwetą) istnieje możliwość pomiaru absorbancji z mikroobjętości oraz cztero-kanałowy pomiar fluorescencji (UV, niebieski, zielony i czerwony).

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama