Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

G:BOX Mini

G:BOX Mini 6 oraz G:BOX Mini 9 to kompaktowe systemy do dokumentacji żeli i blotów znakowanych fluorescencyjnie i chemiluminescencyjnie, bio-luminescencji, multipleksingu oraz wykonywania zdjęć w podczerwieni (IR). Instrumenty G:BOX Mini 6 i 9 oferują kamerę z rzeczywistą rozdzielczością odpowiednio 6 i 9 milionów pikseli. Jest to rzeczywista ilość pikseli w kamerze, a nie uzyskiwana za pomocą zoomu cyfrowego. Aparat posiada 16-bitowy, maksymalny zakres dynamiczny. Dzięki kamerze chłodzonej do -57 st.C otrzymywane zdjęcia odznaczają się lepszą jakością, mniejszymi szumami i jednolitym, czarnym tłem.

 

Nowy system firmy Syngene (Wielka Brytania) to idealne rozwiązanie zapewniajace efektywne wykorzystanie miejsca w laboratorium dzięki kompaktowej budowie. Oprócz G:BOX Mini 6 i 9 zapewnia także:

 

Rzetelność badań ilościowych dzięki zastosowaniu technologii wizualizacji w podczerwieni - IR (ang. Infra Red). Technologia IR zapewnia uzyskanie rzeczywistych wyników, redukcję autofluorescencji i detekcję multipleksową blotów fluorescencyjnych.

Szerokie możliwości badawcze zapewnia NIELIMITOWANA ilość kopii oprogramowania do analizy zdjęć - Gene Tools, dzięki czemu istnieje możliwość pracy z otrzymanymi obrazami na adekwatnej ilości stanowisk komputerowych. Zawsze wiarygodne wyniki to zasługa kamery o rozdzielczości 6 (G:BOX Mini 6) i 9 (G:BOX Mini 9) mln rzeczywistych pikseli z możliwością wzmocnienia cyfrowego do odpowiednio 18 i 27 mln pikseli, co pozwala na detekcję prążków umieszczonych w bliskiej odległości od siebie.


Wysoka jakość uzyskanego obrazu dzięki najczulszej na rynku kamerze o zakresie dynamicznym 16 bit przeznaczonej do chemiluminescencji. Parametry kamery pozwalają osiągnąć bardzo wysoki stosunek sygnału do szumu. Dodatkowym atutem systemu G:BOX Mini 6 i 9 jest jasna soczewka f0,95, która zwiększa czułość i szybkość wykonanych zdjęć.


Intuicyjna obsługa i komfort pracy, które są możliwe dzięki oprogramowaniu GeneSys z inteligentną bazą barwników oraz automatycznym doborem właściwych ustawień aparatu do każdej aplikacji.

 

Oszczędność czasu dzięki możliwości wizualizacji żeli pre- barwionych w technologii „Stain Free” bez długotrwałego wybarwiania oraz możliwość szybkiego wyboru jednego z 7 filtrów.


Uniwersalność i modułowość - jedno urządzenie do wszystkich dostępnych obecnie aplikacji dzięki możliwości samodzielnej rozbudowy o oświetlenie LED o wybranych długościach fal oraz do wizualizacji blotów w świetle IR.


Pełną zgodność oprogramowania z wymogami GLP (Good Laboratory Practise)
Niezawodność – gwarancja 36 miesięcy!
24-48 godzinny wyspecjalizowany serwis

  

 

 

 

  

Broszura G:BOX Mini

 

 

 

Więcej informacji na stronie producenta 

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama