Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

GeneGnome XRQ

GeneGnome XRQ firmy Syngene to unikalny system do dokumentacji i analizy wyłącznie żeli i blotów znakowanych chemiluminescencyjnie. Ten kompaktowy system posiada jedną z najczulszych kamer o rzeczywistej rozdzielczości 4 milionów pikseli. Aparat posiada 16-bitowy, maksymalny zakres dynamiczny. Kamera chłodzona do -57 st.C zapewnia otrzymywanie zdjęć odznaczających się lepszą jakością, mniejszymi szumami i jednolitym, czarnym tłem. Dodatkowym atutem systemu jest soczewka f 0,95, dzięki której skróceniu ulega czas ekspozycji blotu podczas wykonywania zdjęcia.


 

 

 

 

 

 

 

Praca z GeneGnome XRQ zapewnia:

Najwyższą czułość i jakość uzyskanego obrazu dzięki najczulszej na rynku kamerze o zakresie dynamicznym 16 bit przeznaczonej do chemiluminescencji i pozwalającej osiągnąć bardzo wysoki stosunek sygnału do szumu - wydajność kwantowa (QE) >73% przy długości 425 nm. System jest także wyposażony w soczewki f 0,95 zapewniające doskonałą czułość obrazu oraz skracające czas ekspozycji blotu chemiluminescencyjnego. Zmniejszenie szumów do minimum GeneGnome XRQ zawdzięcza chłodzeniu kamery do -57⁰C .

Wiarygodność otrzymanych wyników wynikająca z zastosowania kamery o rozdzielczości 4 mln rzeczywistych pikseli z możliwością wzmocnienia cyfrowego do 16 mln pikseli, co pozwala na detekcję prążków umieszczonych w bliskiej odległości od siebie.

Intuicyjną obsługę, komfort pracy instrument zawdzięcza NIELIMITOWANEJ ilość kopii oprogramowania do analizy zdjęć Gene Tools. Oprogramowanie to daje możliwość pracy z otrzymanymi obrazami na adekwatnej ilości stanowisk komputerowych. Dodatkowym atutem GeneGnome XRQ jest intuicyjne oprogramowanie GeneSys do obsługi instrumentu.

Oszczędność miejsca uzyskana dzięki kompaktowej budowie instrumentu. Istnieje również możliwość zakupu urządzenia z wbudowanym komputerem i ekranem dotykowym.

Pełna zgodność oprogramowania z wymogami GLP (Good Laboratory Practise)
Niezawodność – gwarancja 36 miesięcy!
24-48 godzinny wyspecjalizowany serwis

 Więcej informacji na stronie producenta

 Broszura GeneGnome XRQ

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama