Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

G:BOX F3

G:BOX F3 firmy Syngene (Wielka Brytania) to w pełni automatyczny system dokumentacji i analizy żeli i blotów znakowanych fluorescencyjnie.
G:BOX F3 ma najczulszą, dostepna na rynku kamerę CCD do wizualizacji żeli o rozdzielczości 5 Mpikseli pozwalającą na uzyskanie obrazów żeli z bardzo dobrą jakością.
System ten przystosowany jest do szerokiego zakresu aplikacji żeli DNA barwionych fluorescencyjnie oraz żeli białkowych.
G:BOX F3 jest urządzeniem modułowym, którego wyposażenie można dopasować do aktualnych potrzeb aplikacyjnych i rozszerzyć jeżeli pojawią się nowe aplikacje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najważniejsze korzyści wynikające z pracy z systemem G:BOX F3:

 

Zwiększenie możliwości badawczych dzięki NIELIMITOWANEJ ilość kopii oprogramowania do analizy zdjęć
- Gene Tools. Możliwość pracy z otrzymanymi obrazami na adekwatnej ilości stanowisk komputerowych. Praca z systemem G:BOX F3 gwarantuje zawsze wiarygodne wyniki, które wynikają z zastosowania kamery o rozdzielczości 5 mln rzeczywistych pikseli z możliwością wzmocnienia cyfrowego do 15,1 mln pikseli co pozwala na detekcję prążków umieszczonych w bliskiej odległości od siebie

 

Pełna automatyka analizy i komfort pracy zapewnione przez:

  • oprogramowanie GeneSys z inteligentną bazą barwników automatycznie dobiera właściwe ustawienie aparatu do każdej aplikacji. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do obsługi systemu G:BOX F3 jest wyposażone w przycisk „automatic exposure” – co pozwala na automatyczne ustawienie czasu ekspozycji znacznie skracając czas pracy. Dodatkowo, program ten posiada możliwość dowolnej rotacji obrazu po wykonaniu zdjęcia, a także inteligentną bazę danych pozwalającą na całkowicie automatyczny dobór właściwych parametrów takich jak: czas ekspozycji, filtr, oświetlenie do badanego barwnika.
  •  
  • soczewki zmotoryzowane i automatyczny dobór filtra do aplikacji (miejsce na 7 filtrów)

 

G:BOX F3 gwarantuje także oszczędność czasu – możliwość wizualizacji żeli pre- barwionych w technologii „Stain Free” bez długotrwałego wybarwiania oraz możliwość szybkiego wyboru jednego z 7 filtrów

 

Modułowość systemu G:BOX F3 wynika z możliwości rozbudowy o instrument przeznaczony do analizy chemiluminescencji oraz o moduły do analizy fluorescencyjnej Western Blot (wraz z analizą multiplex)

 

Pełna zgodność oprogramowania z wymogami GLP (Good Laboratory Practise)

Niezawodność – gwarancja 36 miesięcy!

24-48 godzinny wyspecjalizowany serwis
 

  

Broszura G:BOX F3

 

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie producenta

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama