Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

G:BOX Chemi XX6/XX9

G:BOX Chemi XX6 oraz G:BOX Chemi XX9 to najwyższej klasy systemy do: dokumentacji żeli i blotów znakowanych fluorescencyjnie i chemiluminescencyjnie, bio-luminescencji, multipleksingu, żele 2D oraz wykonywania zdjęć w podczerwieni (IR). Instrumenty G:BOX Chemi XX6 i XX9 oferują kamerę z rzeczywistą rozdzielczością odpowiednio 6 i 9 milionów pikseli. Jest to rzeczywista ilość pikseli w kamerze, a nie uzyskiwana za pomocą zoomu cyfrowego. Aparat posiada 16-bitowy, maksymalny zakres dynamiczny. Dzięki kamerze chłodzonej do -57 st.C otrzymywane zdjęcia odznaczają się lepszą jakością, mniejszymi szumami i jednolitym, czarnym tłem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praca z instrumentami G:BOX Chemi XX6/XX9 to następujące korzyści:

Rzetelność badań ilościowych dzięki zastosowaniu technologii wizualizacji w podczerwieni - IR (ang. Infra Red). Technologia IR zapewnia uzyskanie rzeczywistych wyników, redukcję autofluorescencji i  detekcję multipleksową blotów fluorescencyjnych.

Szerokie możliwości badawcze zapewnia  NIELIMITOWANA ilość kopii oprogramowania do analizy zdjęć - Gene Tools, dzięki czemu istnieje możliwość pracy z otrzymanymi obrazami na adekwatnej ilości stanowisk komputerowych. Zawsze wiarygodne wyniki to zasługa kamery o rozdzielczości 6 (G:BOX Chemi XX6)  i 9 (G:BOX Chemi XX9) mln rzeczywistych pikseli z możliwością wzmocnienia cyfrowego do odpowiednio  18 i 27 mln pikseli, co pozwala na detekcję prążków umieszczonych w bliskiej odległości od siebie.


Wysoka jakość uzyskanego obrazu dzięki najczulszej na rynku kamerze o zakresie dynamicznym 16 bit przeznaczonej do chemiluminescencji. Parametry kamery pozwalają osiągnąć bardzo wysoki stosunek sygnału do szumu. Dodatkowym atutem systemu G:BOX Chemi XX6/XX9 jest zmotoryzowana soczewka 
 f0,95, która zwiększa czułość i szybkość wykonanych zdjęć.


Intuicyjna obsługa i komfort pracy, które są możliwe dzięki oprogramowaniu GeneSys z inteligentną bazą barwników oraz  automatycznym doborem właściwych ustawień aparatu do każdej aplikacji. 

 

Oszczędność czasu dzięki możliwości wizualizacji żeli pre- barwionych w technologii „Stain Free” bez długotrwałego wybarwiania oraz możliwość szybkiego wyboru jednego z 7 filtrów.


Uniwersalność i modułowość -  jedno urządzenie do wszystkich dostępnych obecnie aplikacji dzięki możliwości samodzielnej rozbudowy o oświetlenie LED o wybranych długościach fal oraz do wizualizacji blotów w świetle IR.


Pełną zgodność oprogramowania z wymogami GLP (Good Laboratory Practise)
Niezawodność – gwarancja 36 miesięcy!
24-48 godzinny wyspecjalizowany serwis

 

 

Broszura G:BOX Chemi

                                                         

 

Więcej informacji na stronie producenta

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama