Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

DOKUMENTACJA ŻELI I BLOTÓW

GeneGnome XRQ

GeneGnome XRQ

GeneGnome XRQ firmy Syngene to  unikalny system do dokumentacji i analizy wyłącznie żeli i blotów znakowanych chemiluminescencyjnie. Ten kompaktowy system posiada jedną z najczulszych kamer o rzeczywistej rozdzielczości 4 milionów pikseli. Aparat posiada 16-bitowy, maksymalny zakres dynamiczny. Kamera chłodzona do -57 st.C zapewnia otrzymywanie zdjęć odznaczających się lepszą jakością, mniejszymi szumami i jednolitym, czarnym tłem. Dodatkowym atutem systemu jest soczewka f 0,95, dzięki której skróceniu ulega czas ekspozycji blotu podczas wykonywania zdjęcia.

 

zobacz produkt»

In Genius3

In Genius3

In Genius3 to manualny system do dokumentacji żeli białkowych i barwionych fluorescencyjnie firmy Syngene (Wielka Brytania) dla laboratoriów o ograniczonym budżecie.

zobacz produkt»

Automatyzacja Western Blot

Automatyzacja Western Blot

Blot Cycler firmy Precision Biosystems to urządzenie do automatyzacji blottingu w procesie Western Blot. Automatyzacja pracy dotyczy blokowania miejsc niespecyficznych na membranie z którymi nie są związane białka, inkubacji białek z I- i II-rzędowymi przeciwciałami, płukania membrany oraz mycia urządzenia po zakończeniu pracy.

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama