Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

DOKUMENTACJA ŻELI I BLOTÓW

G:BOX F3

G:BOX F3

G:BOX F3 firmy Syngene (Wielka Brytania) to w pełni automatyczny system dokumentacji i analizy żeli i blotów znakowanych fluorescencyjnie.
G:BOX F3 ma najczulszą, dostępną na rynku kamerę CCD do wizualizacji żeli o rozdzielczości 5 Mpiksela, (2176x1760) pozwalającą na uzyskanie obrazów żeli z bardzo dobrą jakością.
System ten przystosowany jest do szerokiego zakresu aplikacji żeli DNA barwionych fluorescencyjnie oraz żeli białkowych.
 

zobacz produkt»

G:BOX Chemi XRQ

G:BOX Chemi XRQ

G:BOX Chemi XRQ to wyższej klasy system do dokumentacji żeli i blotów znakowanych fluorescencyjnie i chemiluminescencyjnie, bio-luminescencji oraz multipleksingu oraz wykonywania zdjęć w podczerwieni (IR).

G:BOX Chemi XRQ oferuje kamerę z rzeczywistą rozdzielczością 4 miliony pikseli. Jest to rzeczywista ilość pikseli w kamerze, a nie uzyskiwana za pomocą zoomu cyfrowego. Aparat posiada 16-bitowy, maksymalny zakres dynamiczny. Dzięki kamerze chłodzonej do -57 st.C otrzymywane zdjęcja odznaczają się lepszą jakością, mniejszymi szumami i jednolitym, czarnym tłem.
 

zobacz produkt»

G:BOX Chemi XX6/XX9

G:BOX Chemi XX6/XX9

G:BOX Chemi XX6 oraz G:BOX Chemi XX9 to najwyższej klasy systemy do: dokumentacji żeli i blotów znakowanych fluorescencyjnie i chemiluminescencyjnie, bio-luminescencji, multipleksingu, żele 2D oraz wykonywania zdjęć w podczerwieni (IR). Instrumenty G:BOX Chemi XX6 i XX9 oferują kamerę z rzeczywistą rozdzielczością odpowiednio 6 i 9 milionów pikseli. Jest to rzeczywista ilość pikseli w kamerze, a nie uzyskiwana za pomocą zoomu cyfrowego. Aparat posiada 16-bitowy, maksymalny zakres dynamiczny. Dzięki kamerze chłodzonej do -57 st.C otrzymywane zdjęcia odznaczają się lepszą jakością, mniejszymi szumami i jednolitym, czarnym tłem.

zobacz produkt»

G:BOX Mini

G:BOX Mini

G:BOX Mini 6 oraz G:BOX Mini 9  to kompaktowe systemy do dokumentacji żeli i blotów znakowanych fluorescencyjnie i chemiluminescencyjnie, bio-luminescencji, multipleksingu oraz wykonywania zdjęć w podczerwieni (IR). Instrumenty G:BOX Mini 6 i 9 oferują kamerę z rzeczywistą rozdzielczością odpowiednio 6 i 9 milionów pikseli. Jest to rzeczywista ilość pikseli w kamerze, a nie uzyskiwana za pomocą zoomu cyfrowego. Aparat posiada 16-bitowy, maksymalny zakres dynamiczny. Dzięki kamerze chłodzonej do -57 st.C otrzymywane zdjęcia odznaczają się lepszą jakością, mniejszymi szumami i jednolitym, czarnym tłem.

zobacz produkt»

Nu Genius

Nu Genius

Najnowszy system do dokumentacji żeli i blotów Nu Genius to idealne połączenie kompaktowego instrumentu o wysokich parametrach (kamera - 5 milionów pikseli oraz zmotoryzowana soczewka f/1.2) z wysoką jakością gwarantowaną przez firmę Syngene (Wielka Brytania), która już od ponad 30 lat jest liderem w zaawanowanej technologii obrazowania DNA i białek.

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama