Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

CZYTNIKI WIELODETEKCYJNE

Spark Cyto

Spark Cyto

 Spark Cyto firmy Tecan (Szwajcaria) to jedyny na rynku czytnik mikropłytek z pełną kontrolą warunków hodowli i cytometrią w czasie rzeczywistym.

zobacz produkt»

Spark

Spark

Czytniki Spark firmy Tecan (Szwajcaria) to najnowsze instrumenty zaprojektowane do wysoce czułych analiz, które jednocześnie wymagają szybkiej i wydajnej pracy. Czytniki Spark posiadają zupełnie nowe, unikalne rozwiązania zwiększające ichszybkość oraz czułość. Czytniki z serii Spark stanowią idealny wybór dla wszystkich laboratoriów naukowyc oraz aplikacji farmakologicznych. Spark zapewnia szybkość, czułość i elastyczność prowadzonych badań. Zastosowanie najnowszych technologii zapewniło otrzymanie czytnika przeznaczonego do najbardziej zaawansowanych eksperymentów naukowych i analiz farmakologicznych.

zobacz produkt»

Infinite 200 Pro

Infinite 200 Pro

Opierając się na sukcesie serii Infinite 200 Pro, firma TECAN (Szwajcaria) wprowadziła na rynek nową, odświeżoną  serię czytników mikropłytek Infinite 200 PRO, które zaspokajają potrzeby współczesnych naukowców. Infinite 200 PRO oferuje elastyczne rozwiązania detekcji dla szerokiego zakresu aplikacji, za pomocą dwóch podwójnych monochromatorów lub filtrów optycznych.
Użytkownik, w zależności od wykonywanych aplikacji może wybrać określoną konfigurację urządzenia,  z możliwością rozbudowy tego czytnika, jeżeli w przyszłości pojawią się nowe potrzeby aplikacyjne. Infinite 200 PRO oferuje bardzo wysoką czułość pomiarów, możliwości aplikacji multipleksowych, elastyczność formatu od 6 do 384-dołkowych mikropłytek, płytki do PCR, kuwety i opatentowaną płytkę NanoQuant do małych objętości próbek. 
 

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama