TK Biotech
Nowoczesne rozwiązania dla Biologii Molekularnej, Biotechnologii oraz Klinik IVF

Wyszukiwarka

Jedyny na rynku spektrofotometr i fluorymetr w jednym kompaktowym systemie firmy DeNovix (USA)

DeNovix DS-11FX to najnowocześniejszy spośród dostępnych, spektrofotometr IV GENERACJI do pomiaru próbek z mikroobjętości i pomiarów fluorescencji. Najszerszy zakres pomiaru i zawsze skalibrowany instrument. 

Więcej»

Platforma TECAN Freedom EVO® NGS

Stacja pipetująca pozwalająca na pełną automatyzację procesu przygotowywania próbek NGS. Zwalidowane protokoły przygotowane we współpracy z firmami Illumina i Life Technologies.

Więcej»

Spark - Czytnik Nowej Generacji

Spark  firmy Tecan (Szwajcaria)  łączy działanie wielodetekcyjnego czytnika z inkubatorem, dyspenserami, licznikiem komórek i modułem chłodzącym.

 

Więcej»

Spark Cyto - czytnik mikropłytek z obrazowaniem komórek i cytometrią w czasie rzeczywistym.

Spark Cyto firmy Tecan (Szwajcaria) to jedyny na rynku wielodetekcyjny czytnik mikropłytek z pełną kontrolą warunków hodowli wraz z modułem analizy komórek.

Direct-zol RNA firmy Zymo Research (USA) - izolacja RNA w 7 min bezpośrednio z TRIzol'u.

Odkryj nowe możliwośći badawcze  z Zymo Reaserch

Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

NOWOŚĆ!!! Spark CYTO

«powrot

  

Spark Cyto firmy Tecan (Szwajcaria) to jedyny na rynku czytnik mikropłytek z pełną kontrolą warunków hodowli i cytometrią w czasie rzeczywistym.

Czytnik Spark Cyto to wielomodułowy czytnik wyposażony w moduł obrazowania w polu jasnym oraz obrazowanie fluorescencyjne. Spark Cyto umożliwia pracę w czasie rzeczywistym dzięki kontroli temperatury, wilgotności oraz stężenia CO2 i O2.

Zastosowanie 3 obiektywów (2x, 4x, 10x), kamery 5Mpixel, CMOS Sony oraz zaawansowanych algorytmów obrazowania daje możliwość wykonania 1 zdjęcie całego dołka (w płytce 96 lub 384-dołkowej) i tym samym dostarcza rzeczywiste wyniki eksperymentu.
System pozwala na wykonywanie szeregu aplikacji i tym samym najszerszy na rynku zakres badawczy w czytniku mikropłytek dzięki zainstalowaniu 4 LED-ów (niebieski, zielony, czerwony, daleka czerwień) do obrazowania fluorescencyjnego oraz osobnego kanału do obrazowania w polu jasnym. Wgrane, gotowe do użycia aplikacje umożliwiają intuicyjną obsługę systemu.

Moduł autofocus oparty o źródle światła LED gwarantujący najwyższej jakości obraz i szybki skan obrazu.

Spark Cyto zapewnia pracę z wieloma aplikacjami takimi jak:


Pomiar konfluencji
– zastosowanie algorytmu zapewniającego szybki przegląd gęstości komórek w każdym dołku. Analiza całego dołka w płytce 96-dołkowej pozwala na szybką ocenę w czasie rzeczywistym

Liczenie komórek – zliczanie wyznakowanych fluorescencyjnym znacznikiem jąder komórkowych .

Wydajność transfekcji - aplikacja wydajności transfekcji została zaprojektowana dla komórek transfekowanych i wyznakowanych zielonym znacznikiem fluorescencyjnym (GFP) oraz niebieskim Hoechst 33342.

Przeżywalność komórek – predefiniowane w Spark Cyto metody umożliwiają ocenę żywotności komórek przy użyciu znaczników takich jak jodek propidyny i kalceina z żywym markerem (takim jak kalceina AM) i markerem martwych komórek np. jodek propidyny, PI).
Badanie apoptozy komórek – badanie i porównywanie apoptozy i nekrozy komórek
dzięki odpowiednio wyznakowanym komórkom.

  

Broszura Spark Cyto pdf.

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama