TK Biotech
Nowoczesne rozwiązania dla Biologii Molekularnej, Biotechnologii oraz Klinik IVF

Wyszukiwarka

Jedyny na rynku spektrofotometr i fluorymetr w jednym kompaktowym systemie firmy DeNovix (USA)

DeNovix DS-11FX to najnowocześniejszy spośród dostępnych, spektrofotometr IV GENERACJI do pomiaru próbek z mikroobjętości i pomiarów fluorescencji. Najszerszy zakres pomiaru i zawsze skalibrowany instrument. 

Więcej»

Platforma TECAN Freedom EVO® NGS

Stacja pipetująca pozwalająca na pełną automatyzację procesu przygotowywania próbek NGS. Zwalidowane protokoły przygotowane we współpracy z firmami Illumina i Life Technologies.

Więcej»

Platforma TECAN Freedom EVO® PCR

Platforma Freedom EVO® PCR wraz TouchTools™ PCR Wizard znacznie upraszcza nastawianie reakcji w szerokim spektrum aplikacji – od protokołów end-point, real-time i multiplex PCR do różnych typów metod sekwencjowania, genotypowania i badania ekspresji genów.

Więcej»

Spark - Czytnik Nowej Generacji

Spark  firmy Tecan (Szwajcaria)  łączy działanie wielodetekcyjnego czytnika z inkubatorem, dyspenserami oraz licznikiem komórek. 

Fusion Optics™ -  możliwość pracy z monochromatorem i filtrem w jednym odczycie!!!

Więcej»

System do preparatyki krwi Smart Max 

Smart-Max firmy Biosafe (Szwajcaria) przeznaczony jest do użytku podczas preparatyki krwi, preparatów krwiopochodnych lub produktów komórkowych w celu przygotowania preparatu do krioprezerwacji, jego rozmrażania, inkubacji lub wstrzykiwania dodatków biologicznych w kontrolowanym tempie.

Więcej»
Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

NOWOŚĆ!!! CellDrop - automatyczny licznik komórek

«powrot

Systemy CellDrop firmy DeNovix (USA) to rewolucja w badaniach prowadzonych z użyciem komórek. Brak materiałów zużywalnych, intuicyjna obsługa i najwyższa jakość kolejnego innowacyjnego systemu firmy DeNovix stanowią unikalne rozwiązanie dla każdego laboratorium pracującego z komórkami.

CellDrop :

  • Oszczędność kosztów - całkowity brak materiałów zużywalnych. Brak konieczności utrzymania stanu magazynowego oraz redukcja kosztów związanych z utylizacją odpadów
  • Szeroki zakres badań w jednym instrumencie - dwa modele BL i FL - liczenie komórek w polu jasnym lub/i fluorescencyjna analiza.

  • Intuicyjna obsługa - dotykowy ekran z wgranymi aplikacjami

  • Rzetelność i najwyższa jakość produktu - technologia SmartPath® twórców DeNovix'a


Broszura CellDropWięcej informacji na stronie producenta www.denovix.com

 

 

 

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama