TK Biotech
Nowoczesne rozwiązania dla Biologii Molekularnej, Biotechnologii oraz Klinik IVF

Wyszukiwarka

Jedyny na rynku spektrofotometr i fluorymetr w jednym kompaktowym systemie firmy DeNovix (USA)

DeNovix DS-11FX to najnowocześniejszy spośród dostępnych, spektrofotometr IV GENERACJI do pomiaru próbek z mikroobjętości i pomiarów fluorescencji. Najszerszy zakres pomiaru i zawsze skalibrowany instrument. 

Więcej»

Platforma TECAN Freedom EVO® NGS

Stacja pipetująca pozwalająca na pełną automatyzację procesu przygotowywania próbek NGS. Zwalidowane protokoły przygotowane we współpracy z firmami Illumina i Life Technologies.

Więcej»

Platforma TECAN Freedom EVO® PCR

Platforma Freedom EVO® PCR wraz TouchTools™ PCR Wizard znacznie upraszcza nastawianie reakcji w szerokim spektrum aplikacji – od protokołów end-point, real-time i multiplex PCR do różnych typów metod sekwencjowania, genotypowania i badania ekspresji genów.

Więcej»

Spark - Czytnik Nowej Generacji

Spark  firmy Tecan (Szwajcaria)  łączy działanie wielodetekcyjnego czytnika z inkubatorem, dyspenserami oraz licznikiem komórek. 

Fusion Optics™ -  możliwość pracy z monochromatorem i filtrem w jednym odczycie!!!

Więcej»

System do preparatyki krwi Smart Max 

Smart-Max firmy Biosafe (Szwajcaria) przeznaczony jest do użytku podczas preparatyki krwi, preparatów krwiopochodnych lub produktów komórkowych w celu przygotowania preparatu do krioprezerwacji, jego rozmrażania, inkubacji lub wstrzykiwania dodatków biologicznych w kontrolowanym tempie.

Więcej»
Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

Badania naukowe - oferta

Aktualności

NOWOŚĆ!!! CellDrop - automatyczny licznik komórek

 Rewolucja w badaniach komórek - automatyczny licznik komórek bez materiałów zużywalnych!

 

 


NOWOŚĆ!!! Czytnik Spark

Nowa seria  Spark  firmy Tecan (Szwajcaria) to czytniki zaprojektowane do wysoce czułych analiz, które jednocześnie wymagają szybkiej i wydajnej pracy.  Spark  zapewnia szybkość, czułość i elastyczność prowadzonych badań. Zastosowanie najnowszych technologii zapewniło otrzymanie czytnika przeznaczonego do najbardziej zaawansowanych eksperymentów naukowych i analiz farmakologicznych.

 


NOWOŚĆ!!! Spektrofotometr i fluorymetr DeNovix

 

DeNovix FX to unikalny instrument łączący funkcję spektrofotometru i fluorymetru w jednym kompaktowym instrumencie. Jedno urządzenie ma możliwość: pomiaru absorbancji z mikroobjętości, pomiaru absorbancji przy użyciu kuwety oraz pomiaru fluorescencji w module FX (cztery lampy LED-owe: niebieska, zielona, czerwona i UV). Seria FX to także odczynniki oraz akcesoria niezbędne do pomiarów przy użyciu DeNovix FX.

 

 


NOWOŚĆ!!! Sekwenator Sequel Pacific Biosciences

NOWOŚĆ!!! Sekwenator Sequel Pacific Biosciences

 

Sekwenator NGS najnowszej generacji Sequel firmy Pacific Biosciences (Menlo Park, Kalifornia, USA). Najnowsze rozwiązanie technologiczne w dziedzinie wysokoprzepustowego sekwencjonowania kwasów nukleinowych. Długość pojedynczych odczytów powyżej 60kb.

 

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama