Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

BADANIA NAUKOWE- OFERTA

W zakresie rozwiązań dla Biotechnologii i Biologii Molekularnej współpracujemy z ponad 20 czołowymi producentami, będąc w większości ich wyłącznym przedstawicielem na rynku Polskim. Nasi partnerzy, to światowi liderzy we wdrażaniu innowacji oraz nowoczesnych technologii, co gwarantuje bardzo wysoką jakość oraz niezawodność proponowanych rozwiązań.

Poniżej znajdą Państwo listę naszych partnerów.                                                                                             

                                                              


Tecan (Szwajcaria) jest światowym liderem w produkcji laboratoryjnych instrumentów oraz rozwiązań dla biofarmacji, medycyny kryminalistycznej oraz diagnostyki klinicznej. Firma specjalizuje się w tworzeniu, produkcji oraz dystrybucji systemów do automatyzacji pracy w laboratoriach naukowych. Posiada ośrodki badawczo naukowe oraz produkcyjne w Europie oraz Ameryce Północnej.

Oferta firmy Tecan obejmuje

 • Czytniki mikropłytek – absorbancja, fluorescencja i luminescencja do wszystkich aplikacji biochemicznych i ELISA. W opcjach pomiar w kuwetach, moduł liczenia komórek, pomiar w mikroobjętości –płytka NanoQuant i dozowniki odczynników.
 • Automatyczne stacje pipetujące do izolacji DNA i RNA, normalizacji i PCR setup
 • Systemy do automatycznego i półautomatycznego bankowania materiału biologicznego w -20ºC lub -80ºC
 • Systemy otwarte (stacja hybrydyzacji HS, skaner Power Scanner o wysokiej rozdzielczości 2 µm i oprogramowanie) do badania ekspresji genów i genotypowania w oparciu o mikromacierze .

                                                                                                                   

                              Więcej informacji pod linkiem czytniki-mikroplytek, pluczki-mikropytek, automatyzacja-laboratorium

 

DeNovix (USA) III generacji spektrofotometr jest najnowocześniejszym spośród dostępnych urządzeń do pomiarów próbek z mikroobjętości. Następca stworzony przez twórców marki NanoDrop będących aparatami II generacji do pomiarów z mikroobjętości.

 

Swoją wyjątkowość urządzenie DeNovix (USA) zawdzięcza intuicyjnemu oprogramowaniu dostępnemu również w języku polskim, wbudowanemu ekranowi dotykowemu odpornemu na uszkodzenia mechaniczne umożliwiającemu pracę bez konieczności użycia zewnętrznego komputera oraz pełnemu spektrum badań dzięki możliwości pomiaru UV/VIS w zakresie 190-840 nm. Spektrofotometr DeNovix (USA) dostępny jest w następujących wersjach:

DS-11+ - wersja do pomiaru z mikroobjętości oraz z wbudowanym portem kuwetowym umożliwiającym prowadzenie badań kinetycznych
DS-11 - wersja do pomiaru z mikroobjętości.
DS-11FX+ - wersja do pomiaru z mikroobjętości wraz z wbudowanym modułem fluorymetrycznym i portem kuwetowym umożliwiającym prowadzenie badań kinetycznych
DS-11FX - wersja do pomiaru z mikroobjętości wraz z wbudowanym modułem fluorymetrycznym
QFX - fluorymetr
moduł FX - moduł umożliwiający pomiar fluorescencji w instrumentach DS-11 oraz DS-11+

 

  

  Więcej informacji pod linkiem spektrofotometry


Syngene jest częścią koncernu Synoptics (Wielka Brytania). Jest producentem systemów do dokumentacji i analizy żeli elektroforetycznych barwionych zarówno fluorescencyjnie jak i chemiluminescencyjnie

  Firma Syngene oferuje 

 • Systemy do dokumentacji i analizy żeli . Metody chemiluminescencji, fluorescencji wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem.
 • Nowość: Sprzęt i oprogramowanie do szybkiej analizy i dokumentacji żeli dwukierunkowych (2D)

                                                                                                            

   Więcej informacji pod linkiem systemy-dokumentacji-zeli

 

Advansta (USA) jest międzynarodową firmą produkującą oraz oferującą szeroki zakres specjalistycznychodczynników do chemiluminescencji i fluorescencji, które uproszczają, przyspieszają oraz podnoszą jakość badań naukowych.

 

 

Oferta firmy Advansta obejmuje

 • Bardzo czułe odczynniki do chemiluminescencji
 • Zestawy do detekcji fluorescencji dla aplikacji Western Blotting firmy Advansta (USA)
 • Linię produktów do proteomiki zawierająca odczynniki do oczyszczania białek, wizualizacji, analizy ilościowej, bufory i materiały zużywalne

Więcej informacji pod linkiem advansta

 

MVE Chart Biomedical (USA) jest światowym liderem w produkcji szerokiej gamy wiodących na świecie produktów do krioprezerwacji materiału biologicznego, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa przechowywanego materiału, odpowiadający najnowszym wymaganiom w tym zakresie. 

 

Firma MVE Chart Biomedical oferuje:

 • Szeroką gamę stalowych zbiorników kriogenicznych z możliwością przechowywania od 3.200 do 94.000 probówek kriogenicznych o pojemności 1.2 & 2 ml. Zbiorniki kriogeniczne firmy MVE Chart Biomedical gwarantują utrzymanie temperatury -190°C w całym zbiorniku oraz najniższe zużycie LN2 w porównaniu do innych zbiorników kriogenicznych oferowanych na rynku
 • Najszerszą gamę kompaktowych zbiorników aluminiowych dostępnych na rynku
 • Zbiorniki  przeznaczone do bezpiecznego transportu próbek biologicznych w temperaturze -150°C lub niższej
 • Zbiorniki do ekonomicznego przechowywania ciekłego azotu
 • Szeroki wybór niezbędnych akcesoriów do pracy z ciekłym azotem

 

       Więcej informacji pod linkiem MVE Chart Biomedical

 

OriGen (USA) jest producentem wysokiej jakości worków przeznaczonych do głębokiego zamrażania materiału biologicznego w -196°C oraz worków do hodowli komórek. Oferuje szeroki wybór odczynników DMSO do krioprezerwacji w strzykawkach i fiolkach.           

    Więcej informacji pod linkiem Origen Biomedical       

                       

Snijders (Holandia) od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji zamrażarek niskotemperaturowych dostosowując najnowsze technologie do potrzeb swoich klientów.
Oferuje również komóry klimatyczne do hodowli roślin wraz z możliwością ich zaprojektowania do niestandardowych rozwiązań, co pozwoliło firmie Snijders stać się jednym z liderów w tej branży.
                                                                                                          

Więcej informacji pod linkiem Snijders

 

Zymo Research (USA) jest producentem najwyższej jakości zestawy do izolacji DNA, RNA i epigenetyki.

Więcej informacji pod linkiem Zymo Research

 

CisBio Bioassays (Francja) oferuje odczynniki do badania wzajemnego oddziaływania biomolekuł wykorzystujące metodę HTRF (Homogeneous Time Resolved Fluorescence) bazującą na  kilku starannie wyselekcjowanych fluoroforach umożliwiających długi okres trwania sygnału. Jednorodna i wysoce przepustowa (high throughput) metoda HTRF stanowi doskonałą alternatywę dla heterogennej technologii, jaką jest ELISA.

 Więcej informacji pod linkiem CisBio

 

Ritter (Niemcy) jest producentem precyzyjnych materiałów zużywalnych do automatycznych stacji pipetujących. Posiada w swojej ofercie końcówki przewodzące i nieprzewadzące oraz płytki wielodołkowe.

 

                  Więcej informacji pod linkiem Ritter-końcówki, Ritter-płytki

 

   Genevac SP Scientific (USA) światowym liderem w produkcji systemów, które spełniają najwyższe oczekiwania klientów w zakresie koncentracji i odparowywania rozpuszczalników.

W systemach Rocket, EZ-2, miVac oraz Seria HT została zastosowana przełomowa technologia, która sprawia, że uzyskiwane wyniki są bardzo wysokiej jakości i możliwe do uzyskania w krótkim czasie, a systemy są niezawodne i łatwe w obsłudze.

W zakresie liofilizacji firma współpracuje ze znanymi w procesie liofilizacji markami VIRTIS i FTS. Są to wiodący dostawcy liofilizatorów pilotażowych i przemysłowych dla każdej aplikacji. Oferuje najbardziej niezawodne i atrakcyjne cenowo rozwiązania dla potrzeb swoich klientów, którzy zajmują się liofilizacją. Oferta VIRTIS i FTS obejmuje pełną gamę produktów, od najprostszego systemu stacjonarnego do małych liofilizatorów produkcyjnych

               Więcej informacji pod linkiem Genevac

 

Life Technologies (USA) jest producentem urządzenia Applied Biosystems® ArcturusXT™ Laser Capture Microdissection System będącego unikalnym rozwiązaniem, łączącym metodę Laser Capture Microdissection (laser IR) i cięcie przy użyciu lasera UV, w jednej platformie.

 

 


                                                                                                                                                                                                                                        

Pacific Biosciences (USA) jest producentem automatycznych systemów III generacji do masowego sekwencjonowania w technologii Single Molecule Real Time Sequencing.

                                  

  

 

 

 

 

 

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama