Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

ROBOTY WIELOFUNKCYJNE

Freedom EVO®

Freedom EVO®

Seria Freedom EVO® firmy Tecan (Szwajcaria), to najbardziej elastyczne stacje pipetujące dostępne na rynku. Różne wielkości platformy podstawowej i modułowy system budowy, pozwalają na indywidualną konfigurację stacji, w zależności od zastosowań i wymaganej przepustowości. Dodatkowo, platformy Freedom EVO® mogą być łatwo integrowane z innymi urządzeniami, jak zamrażarki, inkubatory, czytniki płytek lub termocyklery.

zobacz produkt»

Freedom EVO® Moduły

Freedom EVO® Moduły

Stacje pipetujące Freedom EVO® firmy Tecan (Szwajcaria) mogą być wyposażone w wiele opcjonalnych modułów i urządzeń zintegrowanych z systemem, aby umożliwić dostosowanie platformy do różnych aplikacji.

zobacz produkt»

FE500pro™

FE500pro™

FE500pro™ to rozwiązanie firmy Tecan (Szwajcaria) mające na celu automatyzację procesu przygotowania materiału badawczego w laboratoriach analitycznych. Ten, stosunkowo niewielki instrument, łączy wiele funkcji niezbędnych we wstępnej fazie badania analitycznego, takich jak sortowanie próbek, wirowanie, odkręcanie nakrętek, kontrola objętości, wykrywanie skrzepów, przygotowywanie, oznaczanie i sortowanie prób do dalszych badań.

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama