Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

PŁYNNA BIOPSJA

Probówki pobraniowe do wolnokrążącego DNA/RNA

Probówki pobraniowe do wolnokrążącego DNA/RNA


 

 

„PŁYNNA BIOPSJA – OD POBRANIA PRÓBKI DO ANALIZY BIOINFORMATYCZNEJ”


Kluczowym krokiem do podjęcia skutecznej terapii przeciwnowotworowej jest wczesne wykrycie metastazy oraz ciągłe monitorowanie stanu zdrowia pacjenta. Płynna biopsja niesie ze sobą nowe możliwości dla diagnostyki onkologicznej, a także naukowców pracujących nad innowacyjnymi terapiami. Płynna biopsja przede wszystkim umożliwia identyfikację komórek nowotworowych, których umiejscowienie w organizmie nie jest nam znane. Dodatkowym atutem jest bezinwazyjność tej metody w stosunku do klasycznej biopsji, która często niesie ze sobą niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia pacjenta.

Płynna biopsja to tylko pierwszy krok w diagnostyce onkologicznej do otrzymania wyniku, który da pacjentowi szansę na dopasowanie skutecznej terapii przeciwnowotworowej. Dlatego też firma TK Biotech opracowała pełny workflow, który pozwala na przeprowadzenie całej procedury diagnostycznej – od pobrania krwi pacjenta, do analizy otrzymanych danych.
Wszystkie produkty wymieniowe w poniższej grafice są dostępne w portfolio naszej firmy.

                  Produkty z linii STABILIZATION firmy Streck (USA) to szeroka gama probówek pobraniowych oraz odczynników, które zabezpieczają wolnokrążące kwasy nukleinowe oraz wolnokrążące komórki nowotworowe w płynach ustrojowych nawet do 14 dni od dnia pobrania próbki.

Blisko 15 milionów probówek sprzedanych na całym świecie!

           

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama