Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

HOMOGENIZATORY

Homogenizatory Precellys 24/24-Dual, Evolution HP Beat Beater oraz Minilys firmy Peqlab (Niemcy) odznaczają się wysoką efektywnością, powtarzalnością oraz szybkością homogenizacji różnorodnych próbek, również twardych materiałów (kości itp.) Moduł Cyrolys dodatkowo rozszerza zakres aplikacji instrumentów dzięki możliwości wykorzystania ich do pracy z próbkami wrażliwymi na wysokie temperatury.

 

 

 

 

 

 

 

 Homogenizatory Precellys 24/24-Dual, Evolution HP Beat Beater odznaczają się:

1. Wysoką efektywnością rozdrabniania próbki.

Instrumenty zapewniają natychmiastową homogenizację w formacie 3D komórek i tkanek roślinnych oraz zwierzęcych za pomocą kulek ceramicznych, szklanych i metalowych. Moduł Cyrolys umożliwia pracę z próbkami termowrażliwymi w zakresie temperatur 4-8°C.

2. Maksymalnym bepieczeństwem i komfortem pracy.

Urządzenia zpezbieczone są przed niekontrolowanym uruchomieniem. Probówki w rotorze przykrywane są wieczkiem bez konieczności użycia śrub i nakrętek. Kontrola procesu możliwa jest dzięki przezroczystej pokrywie.

3. Szerokim asortymentem zestawów do homogenizacji.

Dostępne zestawy do homogenizacji kompatybilne są z instrumentami: Precellys 24/24-Dual, Evolution HP Beat Beater oraz Minilys. Wysokiej jakości probówki screw-caps wypełnione są odpowiednią ilością kulek, które dzięki ruchom 3D zapewniają wydajną i szybką homogenizację. W zależności od rodzaju rozdrabnianego materiału probówki zawierają kulki ceramiczne, szklane, metalowe lub ich mieszankę.

 

Precellys 24 - 24 probówek 0,5/2,0 ml

Precellys 24 Dual - 12 probówek 0,5/2,0 ml, 6 probówek 7 ml

Precellys Evolution - 24 probówki 2 ml, 12 probówek 7 ml oraz 6 probówek 15 ml

 

Homogenizator Minilys

Minilys to mały, kompaktowy homogenizator, przeznaczony do szybkiej, automatycznej homogenizacji szerokiego zakresu prób biologicznych (przed ekstrakcją DNA, RNA, białek i innych związków), w laboratorium o niskiej przepustowości. Elastyczny (probówki 0,5 ; 2,0 i 7 ml) i prosty w obsłudze. Jedyny pracujący w trybie 3D, pozwalający na standaryzację protokołów. Co ważniejsze, Minilys jest urządzeniem, które zmieści się budżecie każdego laboratorium. Jest uzupełnieniem gamy homogenizatorów, rozwiniętej przez Bertin Technologies.

 

Moduł Cryloys

Moduł Cryloys jest opatentowanym rozwiązaniem gwarantującym utrzymanie niskiej - około 4°C temperatury podczas procesu homogenizacji. Wykorzystanie modułu Cryloys pozwala na rozszerzenie zakresu badań o próbki wrażliwe na wysokie temperatury, umożliwia przeprowadzenie porcesu ekstrakcji z większą wydajnością przy zachowaniu wiarygodnych i powtarzalnych wyników.

 

 

Precellys 24_24 Dual Homogeniser.pdf

 

 

 

Precellys Evolution.pdf

 

 

 

Minilys.pdf

 

 

 

Cryolys cooling option tissue homogenizer.pdf

 

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama