TK Biotech
Nowoczesne rozwiązania dla Biologii Molekularnej, Biotechnologii oraz Klinik IVF

Wyszukiwarka

Jedyny na rynku spektrofotometr i fluorymetr w jednym kompaktowym systemie firmy DeNovix (USA)

DeNovix DS-11FX to najnowocześniejszy spośród dostępnych, spektrofotometr IV GENERACJI do pomiaru próbek z mikroobjętości i pomiarów fluorescencji. Najszerszy zakres pomiaru i zawsze skalibrowany instrument. 

Więcej»

Platforma TECAN Freedom EVO® NGS

Stacja pipetująca pozwalająca na pełną automatyzację procesu przygotowywania próbek NGS. Zwalidowane protokoły przygotowane we współpracy z firmami Illumina i Life Technologies.

Więcej»

Platforma TECAN Freedom EVO® PCR

Platforma Freedom EVO® PCR wraz TouchTools™ PCR Wizard znacznie upraszcza nastawianie reakcji w szerokim spektrum aplikacji – od protokołów end-point, real-time i multiplex PCR do różnych typów metod sekwencjowania, genotypowania i badania ekspresji genów.

Więcej»

Spark - Czytnik Nowej Generacji

Spark  firmy Tecan (Szwajcaria)  łączy działanie wielodetekcyjnego czytnika z inkubatorem, dyspenserami oraz licznikiem komórek. 

Fusion Optics™ -  możliwość pracy z monochromatorem i filtrem w jednym odczycie!!!

Więcej»

System do preparatyki krwi Smart Max 

Smart-Max firmy Biosafe (Szwajcaria) przeznaczony jest do użytku podczas preparatyki krwi, preparatów krwiopochodnych lub produktów komórkowych w celu przygotowania preparatu do krioprezerwacji, jego rozmrażania, inkubacji lub wstrzykiwania dodatków biologicznych w kontrolowanym tempie.

Więcej»
Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

NOWOŚĆ!!! Nu Genius - system do obrazowania żeli

«powrot

Najnowszy system do dokumentacji żeli i blotów Nu Genius to idealne połączenie kompaktowego instrumentu o wysokich parametrach
(kamera - 5 milionów pikseli oraz zmotoryzowana soczewka f/1.2) z wysoką jakością gwarantowaną przez firmę Syngene (Wielka Brytania), która już od ponad 30 lat jest liderem w zaawanowanej technologii obrazowania DNA
i białek.

System Nu Genius daje możliwość pracy z DNA znakowanym zarówno bromkiem etydyny (transilluminator UV) jak
i tzw. bezpiecznymi znaczkami t.j. GFP, SYBR® Green, SYBR Gold, SYBR Safe, SYPRO Ruby, Safe View i Flamingo (Blue light converter). Oświelenie światłem białym oraz odpowiesnie parametry kamery to idealna rozwiązanie do blotów znakowanych srebrem oraz Coomassie blue.


Więcej informacji pod adresem: http://www.tkbiotech.com.pl/nu-genius.html    

 

 

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama