Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

BIOLOGIA MOLEKULARNA - OFERTA

Seria Stock

Seria Stock

Zbiorniki kriogeniczne stalowe, seria Stock firmy MVE Chart Biomedical (USA), to zbiorniki przeznaczone do przechowywania nasienia w słomkach w oparach ciekłego azotu (-190°C). Zapewniają możliwość przechowywania od 6820 do 167 090 słomek 1/2 cc.

zobacz produkt»

Freedom EVO® Moduły

Freedom EVO® Moduły

Stacje pipetujące Freedom EVO® firmy Tecan (Szwajcaria) mogą być wyposażone w wiele opcjonalnych modułów i urządzeń zintegrowanych z systemem, aby umożliwić dostosowanie platformy do różnych aplikacji.

zobacz produkt»

Pudełka kriogeniczne

Pudełka kriogeniczne

Oferujemy pudełka do przechowywania probówek w niskich temperaturach. Posiadamy szeroki wybór pudełek do przechowywania probówek o pojemnościach 1,2; 2,0; 3,5 i 5,0 ml. Pudełka posiadają numerację dla szybkiej identyfikacji probówki.

zobacz produkt»

Fluorescent Streptavidin Conjugates

Koniungaty streptawidyny wyizolowane z fikibiliprotein, białek sinic i cyjnaobakterii. Fikobiliproteiny bardzo efektywnie absorbują światło - ich współczynnik eksctynkcji jest większy o 1-2 rzędy wielkości od powszechnie znanych fluorescencyjnych barwników organicznych. Fluorescencyjne koniungaty streptawidyny wykorzystywane są w oznaczeniu biotynylowanych białek między innymi w procesie Western-Blottingu.

zobacz produkt»

Protos3

Protos3

Protos3 to automatyczny licznik kolonii bakteryjnych firmy SYNBIOSIS  zapewniający wszechstronność badań mikrobiologicznych. Idealny instrument przeznaczony do zaawansowanych badań środowiskowych, wody i żywności.

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama