Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

BIOLOGIA MOLEKULARNA - OFERTA

ChromaZona

ChromaZona

NOWOŚĆ!!! ChromaZona to najnowszy instrument firmy Synbiosis (Wielka Brytania) przeznaczony do laboratoriów bakteriologicznych.  Praca z ChromaZona zapewnia zautomatyzowaną identyfikację mikroorganizmów oraz badanie wrażliowści na antybiotyki. W jednym kompaktowym instrumnecie z certyfikatem IVD można  rzetelnie, bez straty cennego czasu  monitorować badania w laboratoriach klinicznych.

zobacz produkt»

Pickolo Colony-Picker

Pickolo Colony-Picker

Zintegrowany z platformą Freedom EVO moduł SciRobotics Pickolo Colony-Picker umożliwia rzetelne przenoszenie bardzo zróżnicowanych materiałów mikrobiologicznych. Wraz z modułem Picolo Colony-Picker można wyeliminować czasochłonne, powtarzalne czynności obarczone dużym ryzykiem błędów podczas manualnego przenoszenia kolonii bakteryjnych.

zobacz produkt»

Infinite F50

Infinite F50

Infinite F50 firmy Tecan (Szwajcaria) jest 8-kanałowym czytnikiem absorbancji, który zapewnia dokładne i powtarzalne pomiary ELISA.

zobacz produkt»

HydroSpeed

HydroSpeed

Specjalistyczna płuczka mikropłytek firmy Tecan (Szwajcaria) w formacie 96 i 384 dołkowym - HydroSpeed.
Płuczka HydroSpeed jest specjalistycznym instrumentem, który przeznaczony jest do aplikacji ELISA, hodowli komórkowych lub z użyciem kulek magnetycznych w formacie 96 i 384 dołkowym. 
 

zobacz produkt»

Microclima

Komory klimatyczne serii Microclima (MC1000 i MC1750) firmy Snijders (Holandia), pozwalają na osiągnięcie optymalnych warunków klimatycznych, poprzez pełną regulację cyklu dnia i nocy, bardzo dokładną kontrolę warunków wilgotności, temperatury i oświetlenia. Komory klimatyczne serii Microclima charakteryzuje szeroki zakres możliwości aplikacyjnych : badania genetyczne, badanie fizjologii roślin, kiełkowanie nasion, dojrzewanie roślin, wzrost i kwitnienie.

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama