Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

BIOLOGIA MOLEKULARNA - OFERTA

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego

 Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN - Bank komórek i zarodków.

zobacz produkt»

Automatyzacja archiwizacji prób

Automatyzacja archiwizacji prób

Stacje pipetujące Freedom EVO oferują pełną automatyzację archiwizacji próbek na kompaktowej i uniwersalnej platformie. Zautomatyzowane zostały najbardziej pracochłonne i podatne na błędy procesy takiej jak: identyfikacja prób, decapping, frakcjonowanie krwi, izolacja DNA i przenoszenie prób do probówek archiwizacyjnych.

zobacz produkt»

Nu Genius

Nu Genius

Najnowszy system do dokumentacji żeli i blotów Nu Genius to idealne połączenie kompaktowego instrumentu o wysokich parametrach (kamera - 5 milionów pikseli oraz zmotoryzowana soczewka f/1.2) z wysoką jakością gwarantowaną przez firmę Syngene (Wielka Brytania), która już od ponad 30 lat jest liderem w zaawanowanej technologii obrazowania DNA i białek.

zobacz produkt»

InnoScan 1100AL

InnoScan 1100AL

Automatyczny skaner do mikromacierzy InnoScan 1100AL firmy Innopsys (Francja), która już od 15 lat dostarcza rozwiązania do wykrywania fluorescencji w ultra-wysokiej rozdzielczości. Skanery firmy Innopsys (Francja) stanowią idealne rozwiązanie do obrazowania komórek
i tkanek. Najnowszy skaner - InnoScan 1100 AL to idealne rozwiązanie do szybkiego
i automatycznego obrazowania całych slajdów. Zapewnia możliwość analizy: mikromacierzy komórkowych, immunofluorescencji tkanek, trójkolorowych mikromacierzy oraz mikromacierzy o dużej gęstości.

zobacz produkt»

2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama