Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

BIOLOGIA MOLEKULARNA - OFERTA

Wyposażenie zbiorników

Wyposażenie zbiorników

Oferujemy raki wykonane ze stali nierdzewnej na pudełka kriogeniczne i worki do głebokiego mrożenia . Wykonujemy indywidualne projekty w zależności od potrzeb naszych klientów.

zobacz produkt»

Ice Cube

Ice Cube

Zamrażarki serii Ice Cube firmy Sy-lab (Austria) są przeznaczone do kontrolowanego procesu zamrażania  próbek ludzkich, zwierzęcych i biologicznych – celem lepszego zachowania (prezerwacji) i przyszłego rozmrożenia, zanim zostanie głęboko zamrożona (krioprezerwowana) w ciekłym azocie.
Do najbardziej typowych materiałów, które wymagają kontrolowanego zamrażania są, obok różnych linii komórek, komórki macierzyste krwi pępowinowej i innych składników krwi, szpik kostny, kultury tkankowe, części narządów, skóry, nasienia, zarodków, a także mikroorganizmów i komórek roślinnych
.

zobacz produkt»

DeNovix DS-11/DS-11+

DeNovix DS-11/DS-11+

Instrument DeNovix (USA) jest najnowocześniejszym spośród dostępnych, III GENERACJI spektrofotometrem do pomiarów z mikroobiętości stworzonym przez twórców marki NanoDrop, którą firma TK Biotech wprowadziła na rynek polski 9 lat temu instalując ponad 300 urządzeń w laboratoriach i placówkach badawczych. Wykwalifikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zapewnia wsparcie techniczne, instalację urządzeń oraz walidację systemów.

 

zobacz produkt»

WesternBright MCF and MCF-IR

Unikalny zestaw firmy Advansta (USA) dedykowany do fluorescencyjnego oznaczenia dwóch białek jednocześnie w procesie Western-Blot w zakresie światła widzialnego i bliskiej podczerwieni.
Dzięki wykorzystaniu WesternBright™ już teraz możliwe jest uzyskanie wyjątkowej czułości, jakości oraz większej ilości informacji niz z pojedynczego blotu.

 

zobacz produkt»

Komory II klasy bezpieczeństwa - seria Mars

Komory II klasy bezpieczeństwa - seria Mars

Komory laminarne II klasy bezpieczeństwa firmy Labogene (Dania) z serii Mars należą do najcichszych komór laminarnych na rynku, poziom hałasu mieści się w zakresie 37 - 60dB w zależności od warunków pracy urządzenia, wielkości komory i pomieszczenia laboratoryjnego. Komory z serii Mars to także oszczędność energii.

zobacz produkt»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama