Kategorie produktów
Wybierz dostawcę:
Wybierz kategorię:
 
KONTAKT
TK Biotech
ul. Królewicza Jakuba 40
02-956 Warszawa
Tel.: +48 22 642 06 04
Fax: +48 22 885 64 70

Aktualności

NOWOŚĆ!!! Czytnik Spark

Nowa seria  Spark  firmy Tecan (Szwajcaria) to czytniki zaprojektowane do wysoce czułych analiz, które jednocześnie wymagają szybkiej i wydajnej pracy.  Spark  zapewnia szybkość, czułość i elastyczność prowadzonych badań. Zastosowanie najnowszych technologii zapewniło otrzymanie czytnika przeznaczonego do najbardziej zaawansowanych eksperymentów naukowych i analiz farmakologicznych.

 

czytaj artykuł»

OVOIL - Gold Standard w klinice in vitro

 

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami publikacji, które potwierdzają, że OVOIL firmy Vitrolife spełnia kryteria najwyższych standardów w hodowli zarodków poprzez:


Wysokie bezpieczeństwo dla zarodków będące wynikiem potwierdzonego naukowo, najniższego na rynku poziomu peroksydacji, nawet po 4 miesiącach przechowywania
Wysoką żywotność zarodków dzięki rozbudowanej i bardzo czułej kontroli jakości opartej m.in. o 1 komórkowy test MEA na najbardziej wrażliwym gatunku myszy CF1
• Intensywną i szczegółową analizę wszystkich komponentów produkcji oleju co gwarantuje wysoką powtarzalność stosowanych procedur in vitro przy każdym nowym numerze partii
Certyfikat Analizy, który dołączany jest zawsze wraz z każdym opakowaniem

 

OVOIL to jedyny na rynku olej parafinowy,

którego jakość jest potwierdzona wymaganiami Dyrektywy o wyrobach medycznych MDD 93/42 EEC.

 

Damage of the embryo development caused by.pdf

 

 

OVOIL.pdf

 

czytaj artykuł»

NOWOŚĆ!!! Spektrofotometr i fluorymetr DeNovix

 

DeNovix FX to unikalny instrument łączący funkcję spektrofotometru i fluorymetru w jednym kompaktowym instrumencie. Jedno urządzenie ma możliwość: pomiaru absorbancji z mikroobjętości, pomiaru absorbancji przy użyciu kuwety oraz pomiaru fluorescencji w module FX (cztery lampy LED-owe: niebieska, zielona, czerwona i UV). Seria FX to także odczynniki oraz akcesoria niezbędne do pomiarów przy użyciu DeNovix FX.

 

 

 

 

 

czytaj artykuł»

NOWOŚĆ!!! Sekwenator Sequel Pacific Biosciences

NOWOŚĆ!!! Sekwenator Sequel Pacific Biosciences

 

Sekwenator NGS najnowszej generacji Sequel firmy Pacific Biosciences (Menlo Park, Kalifornia, USA). Najnowsze rozwiązanie technologiczne w dziedzinie wysokoprzepustowego sekwencjonowania kwasów nukleinowych. Długość pojedynczych odczytów powyżej 60kb.

 

czytaj artykuł»

DOSTĘPNA - WITRYFIKACJA OOCYTÓW

UNIKALNE, SPECYFICZNIE DEDYKOWANE PODŁOŻA DO WITRYFIKACJI OOCYTÓW FIRMY VITROLIFE                                                                                            

Witryfikacja oocytów wymaga szczególnej ostrożności. Niektóre, dostępne na rynku metody kriokonserwacji mogą powodować przedwczesną i niepożądaną aktywację oocytów w trakcie procesu witryfikacji, która obniża skuteczność procedury in vitro.  

Opracowane przez firmę Vitrolife podłoża do witryfikacji oocytów wraz z kompletnym systemem zamkniętym tworzą najbardziej bezpieczne i sterylne warunki do przeprowadzenia procedury witryfiakcji oocytów.

Zachęcamy do obejrzenia wykładu, który przedstawia uzyskane wyniki witryfikacji oocytów z użyciem podłoży RapidVit™ Oocyte and RapidWarm™ Oocyte firmy Vitrolife.

 
 
 
 
Więcej informacji na stronie producenta: www.vitrolife.com/en/Products/Vitrification/
 

 

 

czytaj artykuł»
2011 © TK Biotech
WebCms - WebReklama